Wpis z mikrobloga

2,5 roku korzystania z aplikacji randkowych podsumowanie:

-bycie wystawionym przez dziewczynę na jednej jedynej randce na której udało mi się umówić.

3 lata po wyjściu do ludzi:

-mimo nawiązania nowych znajomosci z dziewczynami, brak jakichkolwiek dziewczyn z którymi mógłbym się umówić.

No i to tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw jest nie do obejścia, a kołcze dalej będą #!$%@?, ze wystarczy wyjść do ludzi jak to maja w zwyczaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
@Pralko-suszarka: pamiętaj, że charakter przegrywa magicznie wzrasta (polepsza się) proporcjonalnie do jego zarobków i maleje jeśli ten hajs traci.
Bez dobrego charakteru nawet nie ma co wychodzić do ludzi bo co najwyżej Cię wyśmieją, a prawie zawsze zignorują.
@Ahacz: nikt mnie nie ignoruje a ja z charakterem nie mam problemu, jestem kontaktowy i szybko nawiązuje znajomości. Moje zarobki są raczej średnie, nie są najgorsze, znacznie powyżej średniej krajowej, ale to nie ma nic do rzeczy tak naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pralko-suszarka: o, to podobnie jak ja. 1 rok na tinderze, jedną randka która skończyła się w godzinę bo się rozmyśliła , poznanie kilku wariatek które należy omijać z daleka i ghosting prawie cały czas