Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam 33 urodziny.
Czuję się dość dorosło.
Dzieci, żona, dom, praca. Żeby zdrowie dopisało.
Czas szybko leci, bardzo szybko. Pamiętam jakby to było wczoraj kiedy odebrałem dowód, pierwsze wakacje nad morzem z legalnie kupionym winem i przyjaciółmi, których już nie mam, a tylu ich wtedy było...

Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę Wam.
  • 88
  • Odpowiedz
@KapitanSoS: Wszystkiego Najlepszego Miras. Ja za parę dni 32. Co z przyjaciółmi się stało?
Ja od lat mam kilku kumpli z którymi się trzymam. Wiele się pozmieniało, ale kumple ci sami.
Parę razy słyszałem ze jestem trochę aspołeczny, bo nie mam parcia na ”poznawanie nowych przyjaciół”.
  • Odpowiedz
przyjaciółmi, których już nie mam, a tylu ich wtedy było...


@KapitanSoS: To czy są czy nie ma zależy głównie od ciebie. Najwyraźniej nie byli ci potrzebni ¯\_(ツ)_/¯. Jestem w tym samym wieku, a niedawno robiłem u siebie imprezę na 27 osób na 46 metrach. Wielu z moich znajomych/przyjaciół też ma dzieci, a jednak się z nami spotykają i nawet z dziećmi przyjeżdżają, albo my odwiedzamy ich. Problemu z zachowaniem znajomości
  • Odpowiedz
@KapitanSoS 29 lat, praca jest, zony i dzieci nie chcę dalej. Dom? Chciałbym ale jest mi teraz nie potrzebny. Miałem kupić ps5 ale nie dość że nie ma nigdzie to jeszcze NVIDIA w końcu uruchomiła platformę i za 25 Ziko/msc masz 4k rtx.
Szanuję ale jakoś widzę że masa ludzi co zakłada rodzinę podchodzi do tego jak do obowiązku służby wojskowej.. chyba nie o to w tym chodzi. Mam nadzieję. Pozdro
  • Odpowiedz