Wpis z mikrobloga

Co za brednie i ludzie to klikają xD

Koleś pisze że CP77 straciło w miesiąc 80% graczy co Wiedźminowi zajęło trzy miesiące. Ok, ale:

1. CP77 na starcie miał ponad milion graczy (day 1), a Wiedźmin 92 tysiące
2. CP77 wciąż jest najchętniej ogrywaną grą SP na Steamie
3. CP77 wciąż jest najchętniej kupowaną grą na Steamie kolejny tydzień
4. Generalnie gra bije wszelkie rekordy sprzedaży
#cyberpunk2077
marcelus - Co za brednie i ludzie to klikają xD

Koleś pisze że CP77 straciło w mie...

źródło: comment_1609921835ZhOazuATLGf2QEKSl1vuNx.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@marcelus Z resztą sam piszesz, że ma więcej contentu niż KAŻDA gra na rynku, a to jest oczywista nieprawda, bo od razu można wyciągnąć z kieszeni przykład World of Warcraft, który ma przecież więcej contentu niż CP xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marcelus: ale o co chodzi? Ja już przeszedłem tak jak pewnie te 80% więc nie dziwne że "traci graczy", po prostu skończyli grę i już w nie nie grają, wrócą do niej jak wyjdą dlc.
  • Odpowiedz
@marcelus: Nie miałem gliczy/bugów które by mi bardzo przeszkadzały w grze, jednak zauważyłem coś innego. Gra staje się nudna i prostoliniowa po jakimś czasie jak W3. Wszystko to samo:

- skaner zamiast zmysłów
- mechaniczna płotka która ma 4 koła
- znaczniki na mapie
- zamiast tablicy ogłoszeń telefon
  • Odpowiedz
@marcelus: Zaraz mi CP2077 wyskoczy z lodówki. Ogram tę grę, jak zostanie dokończona. Po co mam się użerać z glitchami i ryzykować, że mój zapis pójdzie się ten tegować.

@AusserKontrolle: A ja Wieśka 3 uwielbiam. Ograłam dwa razy. Prawie 200 godzin naruchałam w tej grze i jeszcze niejednokrotnie do niej wrócę. Nigdy mnie ta gra nie wynudzała. Wręcz przeciwnie, zajebiście mnie wciągnęła. Czekając na CP, nadrobię sobie klasyki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@serczi: Ty razem z resztą wykopków macie chyba jakiś autyzm. Tak nienawidzicie tej gry, tak gardzicie, tak hejtujecie a i tak prawie codziennie wrzucacie wpisy na jej temat i atakujecie w komentarzach pod każdym wpisem jej broniących xD
Get a life
  • Odpowiedz
okrojona


@Ziutek_Grabaz: Ale to tez jest nieprawda. W sensie, ze wiadomo, ze sie kroi podczas produkcji, ale nie naobiecywali by potem nie dotrzymac slowa. Ludzie sobie powyciagali jakies rzeczy, ktore byly oznaczone, ze sie moga zmienic... bez sensu.
  • Odpowiedz
#!$%@?, ale ta gra nie jest zabugowana ani okrojona xD


@RozowaZielonka: grę zdążyłem już przejść. Nie zawsze robiłem screeny, ale akurat poniższe zdarzenie mnie rozśmieszyło na tyle, że je uwieczniłem. Straciłem głowę podczas schodzenia po drabinie.
Gra jest generalnie spoko i spędziłem w niej sporo czasu, ale nie udawajmy, że jest idealna.
BoJaProszePaniMamTuPrimasorta - > #!$%@?, ale ta gra nie jest zabugowana ani okrojona...

źródło: comment_1609944978bLNTObCj1zDJhI4Yv8u0Z2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@6a6b6c dokladnie tak to sie odbywalo ze naobiecywali żeby potem informować ze nie będzie. Np. metro, bieganie po ścianach i tpp. Gra jest dobra, ale nie ma co wybielac cdpr bo dali dupy i dlatego nie jest to tak rewelacyjny produkt jaki zapowiadali.
  • Odpowiedz
naobiecywali


@Ziutek_Grabaz: ale nie obiecywali tego nigdzie... zawsze zaznaczali, ze to wszystko moze sie zmienic. Po prostu mielismy wglad w proces developerki i nic wiecej. Gdzie Ci cos OBIECALI?
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: gdzie? jak reklamowali? Dla mnie to podobne znaczenie - reklamowali czy obiecali - mala roznica. Po prostu nie widzialem tej reklamy/obiecywania. A chyba wszystko widzialem.
  • Odpowiedz
Straciłem głowę podczas schodzenia po drabinie.


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Nigdy jej nie miales xD Jak sie lazi po drabinie, to sie nie widzi ciala. Wyskoczyla Ci kamera i zobaczyles jak wygladasz non-stop xD dlatego lustra i odbicia V nie działają, bo zrypali model, zeby dzialaly rzeczy w FP... burdel tam musza miec w devie srogi, ze takie rzeczy sie dzieja. Wyglada, ze ten Red Engine 4 nie daje rady z pierwsza osoba
  • Odpowiedz
@6a6b6c no to rzeczywiscie jak nie widziałeś to dla Ciebie nic nie usunęli i ok. Mi jednak pare z zapowiadanych rzeczy brakuję. A obcięta fabuła boli najbardziej. I tu nie można zaprzeczyć bo grając widoczne są ucięte wątki czy nachalne uproszczenia jak to z prologiem. Jednak o to sie nie boję bo to latwo można poprawić dodatkami.
  • Odpowiedz