Wpis z mikrobloga

Co za brednie i ludzie to klikają xD

Koleś pisze że CP77 straciło w miesiąc 80% graczy co Wiedźminowi zajęło trzy miesiące. Ok, ale:

1. CP77 na starcie miał ponad milion graczy (day 1), a Wiedźmin 92 tysiące
2. CP77 wciąż jest najchętniej ogrywaną grą SP na Steamie
3. CP77 wciąż jest najchętniej kupowaną grą na Steamie kolejny tydzień
4. Generalnie gra bije wszelkie rekordy sprzedaży
#cyberpunk2077
marcelus - Co za brednie i ludzie to klikają xD

Koleś pisze że CP77 straciło w mie...

źródło: comment_1609921835ZhOazuATLGf2QEKSl1vuNx.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Ale mnie wgurwiają takie posty. Chociażby wczoraj na Gry-Online ( https://www.gry-online.pl/newsroom/w-cyberpunk-2077-na-steam-gra-juz-80-mniej-graczy-niz-w-dniu-prem/z31f0ff ) też zrobili z tego artykuł. No gurwa, żeby to była gra multi nastawiona na jakieś mecze rankingowe, to można by z tego kręcić aferę, ale to gurwy nędzy jest gra fabularna gra singleplayer. Ktoś kończy grę, i przestaje grać ewentualnie wznawia po wyjściu dodaktów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@marcelus: To jest upośledzony a w dodatku przehajpowany crap a ludzie się jeszcze cieszą, że za ponad 200zł zostali betatesterami.

CP77 pokazał jedno. Duża część graczy to jednak frajernia z których na luzie można robić idiotów
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@worldmaster: Dokładnie, przez nich będą wychodzić takie gry. Fanboye mają niepamięć do zapowiedzi i materiałów przed premierą. Dostają w pudełku nasrane g---o z pozdrowieniami na żółtym tle i się cieszą nucąć PERSONAL RISPONSIBILITI. Gra ma świetną fabułe i grafikę ale to koniec. Reszta to jest dwie generacje do tyłu, a nie next gen. Zarząd w------ł bez mydła graczy dla kasy. CDPR utraciło szacunek już chyba na zawsze. Po za garstką
  • Odpowiedz
Fanboye mają niepamięć do zapowiedzi i materiałów przed premierą.


@serczi: To raczej hejterzy maja urojenia i sobie wymyslaja - CDPR uporczywie wszedzie zaznaczal, ze wszystko sie moze zmienic.
  • Odpowiedz
@marcelus jedyne o czym to świadczy to o tym, że wystarczy pompować kasę w marketing a frajerzy i tak kupią takiego przeciętniaka jak CP, nie wiem co w tych wynikach i rekordach dziwnego i czemu kogoś to dziwi
  • Odpowiedz
@6a6b6c: LOL haha czyli przystajesz na to, że przed premierą można Ci pokazać SUPER MEGA NAD GRĘ z małym dopiskiem, że wszystko się może zmienić i dostajesz ostatecznie g---o i to jest według Ciebie w porządku i usprawiedliwia twórców ? xD hahahaha
  • Odpowiedz
@serczi: Przystaje na to, ze jestem rozumnym czlowiekiem i jak widze taki napis, to go rozumiem xDD Ale tez rozumiem, ze mozna byc debilem, luuuuuzz xDDD
  • Odpowiedz
@serczi: czytanie ze zrozumieniem... xD o k---a, mowili Ci, a Ty myslales... znowu sie nabrales na swoje urojenia --- zjedz pugłkę, bo Ci sie pogarsza xD
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: z tymi bugami to serio dużo zależy od konfiguracji, w CP77 bugi spotykam naprawdę rzadko (jak dotąd dwa które nie umożliwiły mi dokończenie zadania), tak samo przeszedłem całe W3 nie napotykając żadnych bugów, a też grałem zaraz po premierze. Z W3 jest w ogóle ciekawa sytuacja, bo na zainstalowałem go na nowym komputerze, jakiś rok temu, więc teoretycznie po wszystkich aktualizacjach. I dopiero wtedy pojawiły się bugi, typu znikające
  • Odpowiedz
@marcelus: Do tego
- CP jest krótszy od W3 (bez wnikania czy to dobrze czy źle)
- jest lockdown/pandemia/święta - ludzie mają więcej czasu na granie i przejście gry
  • Odpowiedz
@marcelus: fabuła jest zbyt krótka i zbyt mało decyzji można podejmować, żeby komuś się chciało dłużej siedzieć nad tą grą. Wiedzmin miał gigantyczną fabułę i wiele więcej decyzji fabularnych.
  • Odpowiedz
  • 3
@marcelus O ile sam mam na razie jakieś małe błędy, które nie przeszkadzają w rozgrywce, to całkowicie rozumiem frustrację ludzi, którzy doświadczają wiele błędów i są przy tym wyśmiewani przez innych, którzy tych błędów nie mają.
Była taka gra jak Anthem i tam przechodziłem ten cały cyrk. Gra miała błąd na błędzie i po raz pierwszy w życiu jakaś gra wywalała mi blue screeny w ps4. A gdy pisałem o tym
  • Odpowiedz
@marcelus Tak jak pisali mircy wyżej, sukces sprzedażowy takiego zabugowanego i niedokończonego produktu, z którego wycięto mnóstwo zapowiadanych mechanik będzie tylko szkodliwy dla branży gier. W końcu dla korpo liczą się tylko cyferki ze sprzedaży, a nie recenzje i oceny w internecie. Jeśli gracze będą wciąż kupować coraz bardziej niedorobione i popsute produkcje to stan gier będzie tylko coraz gorszy, bo hajs się zgadza, a nie trzeba się starać.
  • Odpowiedz
@marcelus Na takie stwierdzenia to musiałbyś zrobić jakieś dobre porównania z innymi dużymi grami na rynku, inaczej to tylko twoje słowa, a pewnie tak samo jak i ja nie grałeś we wszystkie duże gry jakie istnieją.
  • Odpowiedz