Wpis z mikrobloga

To jest zwykle psucie państwa. Jak teraz władza ma realizować swoje zadania skoro jakiś stary dureń podważa jej legitymacje?


@ZaplutyKarzelReakcji: no faktycznie jak obywatel śmie śmieć!

demokratyczne wybory (pomijam fakt systemu wybierania prezydenta, skupiam się na wyborze elektorów), powinny być przede wszystkim, transparentne, szybkie (zliczanie głosów) i uczciwe. Biorąc pod uwagę obecny stan wyborów w #usa mogę powiedzieć, że te wybory są:

- ani uczciwe
- ani transparentne
- ani szybkie
Biorąc pod uwagę obecny stan wyborów w #usa mogę powiedzieć, że te wybory są:


- ani uczciwe

- ani transparentne

- ani szybkie


@qluch: a mi się wydaje, że to jest prawdziwe zdanie o wyborach w USA od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a mi się wydaje, że to jest prawdziwe zdanie o wyborach w USA od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Precypitat: prawda. Niemiej, teraz szambo wybiło i nie da się udawać, że niema problemu IMHO
system ten sam, przecież to tylko forma oddania głosu


@Precypitat: no ale ja o tym piszę. Forma oddania głosu która spowodowała, że wybory nie były szybkie ani uczciwe ani transparentne.... Więc o co ci chodzi?
@qluch: A otępiałe polskie prawactwo nadal swoje pomimo dziesiątek spraw sądowych, które Trump przegrał, pomimo audytów, które nic nie wykazały i pomimo kompromitacji Trumpa, który groził urzędnikom jeżeli nie znajda dla niego głosów.

Nie dziwie się, ze głosujesz na świrów z konfederacji. Na to trzeba po prostu mieć odpowiedni poziom umyslowosci
Nie dziwie się, ze głosujesz na świrów z konfederacji. Na to trzeba po prostu mieć odpowiedni poziom umyslowosci


@ZaplutyKarzelReakcji: XD, oj tak byczq, jest tak jam mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A otępiałe polskie prawactwo nadal swoje pomimo dziesiątek spraw sądowych, które Trump przegrał, pomimo audytów, które nic nie wykazały i pomimo kompromitacji Trumpa, który groził urzędnikom jeżeli nie znajda dla niego głosów.


Tak, byczq, o tym