Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
mordeczki, jakiego konkretnego instruktora/instruktorkę w jakiejkolwiek wrocławskiej szkole jazdy możecie mi polecić?
chciałabym zrobić kurs na B pod okiem kogoś o anielskiej cierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawojazdy #wroclaw
  • 14
@Theia: w sumie gdzie nie pojdziesz tam bedzie dobrze - instruktorzy, anielska cierpliwosc maja wpisana w zawod. Popatrz na opinie/rankingi na necie i wybierz coś z dobrymi opiniami. Dla nich jesteś źródłem dochodu więc nie przejmuj się na zapas, że źle może Ci iść z jazdą za kółkiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kubanczyk92: no niestety słyszałam o wielu krzywych akcjach we wrocławskich szkołach jazdy... no i jak robiłam prawko na A, to poszłam za opiniami w necie i strasznie się przejechałam (XD), bo szkoła okazała się tragedią i nauczyła mnie złych nawyków, z którymi długo walczyłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
może powinnam zadać inne pytanie: kogo nie polecacie :D
@Theia z kursanta spoko jest Krzysztof Radwański, Sławek Marek też chociaż spokojny to może nie najlepsze określenie, ale jest naprawdę spoko. Ale generalnie bobrze jest pojeździć z dwoma albo i trzema instruktorami. Każdy uczy nieco inaczej i masz lepszy przegląd. Ja pewne nawyki z którymi miałem problem pożegnałem po 2h jazdy z Andrzejem Świsulskim, ale to współwłaściciel kursanta i chyba nie szkoli normalnie na co dzień
@Theia serdecznie nie polecam Pani Ewy (jakieś skandynawskobrzmiące nazwisko). Kiedyś uczyła w kursancie, nie wiem jak teraz. Robiła mi tak krzywe akcje w czasie kursu, że zrezygnowałam z opłaconego w kursancie kursu i bałam się wsiadać do auta przez następne 2 lata. Darcie mordy, zatrzymywanie się na środku skrzyżowania bo o 1s za wczesnie/późno wrzuciłam kierunkowskaz i ciągłe #!$%@?, że się nie nadaję i będę zabijać ludzi. Zrobiłam prawko później w szkole
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krave: o tak, pamiętam Twoją historię! Kursant jak widzę ma opinie z obu skrajności. gdybym tam poszła, to chyba loteria, na kogo trafię, także wolę poszukać mniejszej i przyjaźniejszej szkoły. dzięki ❤️
@Theia opowiadam to każdemu kto myśli o zrobieniu prawka, wolałam opowiedzieć drugi raz xD
Z moich znajomych, którzy robili prawko w kursancie skończył 1 z 5, reszta nie skończyła kursu albo poszła do innej szkoły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krave: opowiadaj do woli, Ty masz zawsze jakieś ciekawe historie ;*

znalazłam małą szkołę jazdy Kadet prowadzoną przez fajnego starszego pana, który jest też jedynym instruktorem i ma świetne oceny. zaczynam na koniec miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)