Wpis z mikrobloga

W maju pisze mature a nic nie umiem na dzien dzisiejszy, zwolnilem sie z pracy zeby teraz przez te 5 miesiecy sie przygotowac, czy ktoś może ustalić mi jakiś poradnik czego krok po kroku się uczyć? chetnie zapłace za to jeżeli będzie to dobrze zrobione. matematyka i polski. z angielskim poradze sobie bez problemu ale matematyka i polski nic nie wiem i czego sie uczyc, ostatnie co pamietam do dawne lata temu jakies pierwiastki i rownania z gimnazjum
#matura #matematyka #liceum #technikum #licbaza #techbaza #studbaza #studia
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@n3x337 z matmy nie będziesz miał nic innego niż zadania podobne do tych z poprzednich lat czyli rób matury od 2015 roku włącznie z poprawkowymi, a jak będziesz miał problem z jakimś działem lub go wcale nie umiesz to obejrzyj matemaksa. I najważniejsze, wydrukuj sobie maturalna kartę wzorów i dokładnie się z nią zapoznaj, korzystaj z niej podczas nauki. Z polskiego streszczenie i opracowanie lektur i najlepiej jakbyś znał kontekst epokowy. Jeżeli
  • Odpowiedz
@michu9292 do mnie też mógłbyś napisać?. Przeczytaj moje stare wpisy też po latach po szkole chce pójść na studia, potrzebuje wysokiego wyniku z matmy, tyle że ja dalej będę pracować ()
  • Odpowiedz
@n3x337: matematyka podstawą jest naprawdę łatwo się nauczyć zadania są co roku bardzo podobne zmieniają się tylko liczby ja powtarzałem sobie w tamtym roku z kanałem na youtubie etrapez masz tam filmiki że wszystkich matur z matematyki z poprzednich lat,na swoim przykładzie mogę ci powiedzieć że odpalałem sobie te filmiki i razem z tą babką co omawia zadania rozwiązywałem zadania po wykonaniu 3-4 takich arkuszy zobaczysz że zadania powtarzają się i
  • Odpowiedz