Wpis z mikrobloga

@Kasahara: szybciej spalisz tluszcz, latwiej zbudujesz mase. Mozesz polaczyc budowanie miesni ze spalaniem tluszczu. 2 treningi dziennie wchodza w gre, bo szybciej sie regenerujesz. Bardziejci sie chce ruchac i wiecej razy mozesz. Zagrozen zadnych poza estetycznymi - nadmierny porost wlosow i gino jak jestes daunem.

Co tu niby wiecej jest do napisania?
  • Odpowiedz
@WiktorekS:

Jakim cudem chcesz na testosteronie szybciej spalić tłuszcz?
Dwa treningi dziennie - madness chyba, że być robił volume po 2 ćwiczenia na każdą sesje
Na pewno na samym teście coś takiego jest nie do zrobienia.
Zagrożenia są m.in wzrost hemakrotytu, zaburzenie lipidogramu, obniżenie SHGB
  • Odpowiedz
@Kasahara: testosteron wplywa na metabolizm.

Z dwoma treningami musze doprecyzowac ze rozchodzi sie o trening na silowni plus cos jeszcze. Rano silownia, wieczorem sztuki walki.

Reszty nie wiem. Zlekarzem cyklicznie badami tylko jeden hormon, ktorego nazwy teraz sobie na zlosc nie moge przypomniec, ktorysz hormonow kobiecych.
  • Odpowiedz
@Szczepano:

Z apteki na receptę mam prolongatum jelfy.
Dostaniesz od kumatego androloga/endokrynologa jeśli posiadasz niedobory
Wtedy dostajesz tak zwaną dawkę TRT/HTZ (zazwyczaj 75-125 mg/week) która powinna być tak dobrana abyś miał testosteron jak wysportowany 19 latek. Jeśli masz testosteron w normie środku i wejdziesz na TRT prawdopodobnie różnicy nie uświadczysz i jest to głupie posunięcie. Dawki dające profity w sporcie to raczej 200/250+++ (zależy jaki sport); ale to już nie lekarz, aby takie coś prowadzić. Dodatkowo każda dawka powoduje blokowanie przysadki i zmiejszenie produkcji
  • Odpowiedz
@Kasahara: z tą depresją to nie jest tak, że po prostu ludzie mają więcej energii, chudną, nabierają kondycji, robią w końcu te rzeczy, które tylko chcieli zrobić w głowie i po prostu dlatego to przechodzi?
  • Odpowiedz
"Jeśli masz testosteron w normie środku i wejdziesz na TRT prawdopodobnie różnicy nie uświadczysz i jest to głupie posunięcie. Dawki dające profity w sporcie to raczej 200/250+++ (zależy jaki sport); ale to już nie lekarz, aby takie coś prowadzić. "
xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Kasahara: przypominasz mi ludzi, którzy zrobili całą formę na środkach dopingujących, a później wmawiają ludziom, że środki nie mają żadnego znaczenia, albo, że środki dopingujące to jest 10% sukcesu a reszta to trening i dieta.

Wpływ wysokiego testosteronu jest dużo większy niż tutaj próbujesz pisać
  • Odpowiedz
@Hekun:

Po pierwsze przeczytaj dokładnie co napisałem. Bo ja napisałem, że jak ktoś ma 600 ng/dl i wbije na TRT to różnicy nie zobaczy, bo taka prawda; 250 mg też nikogo nie rozwali w 6 tygodni, jednak zmieni jakość treningów i tempo nabierania masy mięsniowej jak i diametralnie zmieni jakoś życia - przyspieszy po prostu cały proces. Jeśli chcesz "wow" przemianę w 2-3 msc to niestesty musi lecieć cała apteka.
  • Odpowiedz