Wpis z mikrobloga

  • 17
Czemu ma służyć wykrawanie wszelkiego typu kart, pól z szablonów przez kupującego? Dla mnie jest to przeniesienie kosztów pracy i śmieci na kupującego. Szablony mają świadczyć o oryginalności, nowości czy to taki wstęp do gry? Mogliby równie dobrze wysłać trochę tektury i żebym sobie sam wydrukował. Lubię się przypieprzać( ͡º ͜ʖ͡º) #gryplanszowe #grybezpradu
lukoil - Czemu ma służyć wykrawanie wszelkiego typu kart, pól z szablonów przez kupuj...

źródło: comment_1609844706HxBiK8jU3NM7nukX33C7WR.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Quimeen mam wlasnie ochote na taka dobra, duza gre w swietnej jakosci, dobrze wydana, ale too many bones mi nie lezy. Gloomhaven ponoc przereklamowany, podroze przez srodziemie zbyt plytkie, descent tez odradzaja, eclipse i nemesis troche malo moje klimaty... Zombiecide wydaje sie opcja, musze poczytac i poogladac.
  • Odpowiedz
@SiemaNagor: Nie istnieje taka gra jakiej szukasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz bedzie wychodzilo Etherfield, ktore jest ogromne i ma sporo figurek. Jak chcesz cos duzego to mozesz zainteresowac sie The 7th Continent ale to tylko karty. Moge jeszcze polecic Spirit Island ze wszystkimi dodatkami i dokupionymi drewnianymi zetonami, wtedy masz i dobra jakosc i ogromna regrywalna gre z 24 duchami gdzie kazdym gra sie inaczej.
  • Odpowiedz
@Quimeen: Przy Too many bones zdecydowanie przesadzili z jakością wykonania. Nad czym w kij ubolewam, bo to gra bardzo w moim stylu, więc już ponad 1k wydane. Oby już koniec.
  • Odpowiedz
@lukoil: Już parę osób napisało podobny komentarz, ale moim zdaniem po to, żeby na pewno niczego nie brakowało. Przy liczeniu w fabryce coś by się mogło pomylić, jakiś drobny element zgubić. Producent musiałby potem się użerać z reklamacjami, wysyłać np. jeden element 1cmx1cm pocztą. A żeby taki element istniał, to musiałby go też wydrukować, marnując przy tym x kartonu. Także myślę, że dałoby się to wszystko zrobić w fabryce (np.
  • Odpowiedz
Czemu ma służyć wykrawanie wszelkiego typu kart, pól z szablonów przez kupującego?


@lukoil: Po wszystkim wytłoczki piętruje się pod wypraską co podnosi ją do krawędzi pudełka i sprawia że wszystko nie lata w środku.
  • Odpowiedz