Wpis z mikrobloga

  • 17
Czemu ma służyć wykrawanie wszelkiego typu kart, pól z szablonów przez kupującego? Dla mnie jest to przeniesienie kosztów pracy i śmieci na kupującego. Szablony mają świadczyć o oryginalności, nowości czy to taki wstęp do gry? Mogliby równie dobrze wysłać trochę tektury i żebym sobie sam wydrukował. Lubię się przypieprzać( ͡º ͜ʖ͡º) #gryplanszowe #grybezpradu
lukoil - Czemu ma służyć wykrawanie wszelkiego typu kart, pól z szablonów przez kupuj...

źródło: comment_1609844706HxBiK8jU3NM7nukX33C7WR.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
@lukoil: Jak masz w szablonie to widzisz od razu czy wszystko jest w 100% sprawne, jakby dawało wycięte i walało się luzem przy transporcie karty mogłyby się teoretycznie wygiąć, zniszczyć. Szansa pewnie jedna na milion ale wolą się ubezpieczać
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: no przecież chyba łatwiej jest z fabryki #!$%@?ć wszystko do kartonu, niż zatrudniać dodatkowe osoby/angażować maszyny do wyciskania elementów z wyprasek i ich segregowania : )
  • Odpowiedz
Szablony mają świadczyć o oryginalności, nowości czy to taki wstęp do gry?


@lukoil: szablony mają ci zapewnić produkt w całości po dostawie i kilkukrotnym kurierskim rzucie w dal
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lukoil: dostając wszystko w wypraskach od razu wiesz, że zestaw jest kompletny i nie ma uszkodzeń. Wyciskanie tego to dla mnie przyjemność, od razu sobie wszystko dokładnie obejrzę i popakuję logicznie do woreczków strunowych. Nie wiem co Cię boli...
  • Odpowiedz
@lukoil: Przeciez wyciskanie elementow to najlepszy moment przy dostaniu kazdej gry.


@Quimeen: Dokładnie, ja po wypstrykaniu wszystkich elementów odstawiam grę na półkę i nigdy do niej już nie zaglądam.
  • Odpowiedz
@SiemaNagor: Najlepiej wykonana gra to Too Many Bones, tam karty sa plastikowe, karty postaci i plansza neoprenowa z obszyciami, reszta to plastik i metal. Mozna zobaczyc ile taka gra kosztuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz