Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:02, Wtorek, 05 stycznia 2021. Imieniny: Hanny, Szymona, Edwarda. Słońce podniesie się dziś o 08:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 30 minut, w zenicie znajdzie się o 11:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:37. Ciemna noc zapadnie o 17:07, ale gwiazd można wypatrywać od 16:21.
  • 25
Dzień dobry, nic nowego się nie dzieje. Za tydzień będę już podbijać kartę na zakładzie o 6 rano i o tej porze będę już w pracy ( ͡ ͜ʖ ͡) cieszę się bardzo, potem tylko kardiolog i mam nadzieję, że będzie tylko z górki.
Udanego dnia wszystkim!

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @
@bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @Dioddy: @Dddkop: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem:

No hejka!
Zgadnijcie kto ma śnieg za oknem i jest najszczęśliwszym ptysiem w całym Wrocławiu? No, ja ()

Dzisiaj miałam taki sen, że całą ekipą z tagu rozwiązywaliśmy
@slabehaslo ej, faktycznie, czytałam wczoraj jakiś wpis o duchu babci! Teraz mi się przypomniało, że w tym śnie zacięłam się też w windzie razem z @Wejszlo. Myślałam o niej wczoraj po tym jak pisałyśmy na pm chwilę. Wejszło daj znać jak wizyta!

Ziębę za te chore pomysły to bym tłukła czym popadnie w jego pazerny łeb - w nieskończoność i o jeden dzień dłużej, na ochotnika. Niebieski miewa pacjentów po jego