Wpis z mikrobloga

Szukam serialu nie dla nastolatków. Już mam dość seriali i filmów dla dzieciaków. Szukam czegoś:
- Bardziej ambitnego
- Już mam dość plot twistów dla nastolatków
- Może być z mocniejszymi scenami +16 czy + 18
- Zależy mi na dobrej fabule

Ciężko mi to opisać, ale może ktoś ma jakiś pomysł.

Dalej pewnie będę oglądał: Lost, Marvele, itd. ale ostatnio mi się już po prostu przejadły takie filmy i seriale. Co możecie polecić?

#seriale #serial #netflix #pytanie #pytaniedoeksperta
Turysta10 - Szukam serialu nie dla nastolatków. Już mam dość seriali i filmów dla dzi...

źródło: comment_1609792816P1llLFsPol9UsA35vkJYeZ.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Turysta10: Polecam najbliższą bibliotekę i na początek zacząć od: Agatha Christie.
Nie spodziewałem się, że książka może skończyć się chwilę po otwarciu.
Z dobrą książką jest jak z super serialem. Po każdym rozdziale (odcinku) obiecujesz sobie, że na dziś to już ostatni.
Może ktoś poleci innych autorów.
  • Odpowiedz
The Boys


@makarony: Widziałem, ale boje się, że to jest znów ten sam sos. Tylko trochę inna wersja. Mam to na liście do obejrzenia. Ale jeszcze nie teraz, szukam czegoś bardziej dojrzałego.
  • Odpowiedz
@Noxgate: Dzięki za długą listę. Sprawdzę je dokładniej.

The Sopranos

Dokładnie o tym myślę. Oglądałem super.

Person of Interest.

Widziałem parę scen. Fajne, ale akurat w tym poszukiwaniu szukam czegoś dla bardziej wymagającego widza.
  • Odpowiedz
no dla ciebie to Ranczo sie nada


@mohawk: Masz rację Ranczo nie jest dla mnie. Widziałem parę scen. Widziałem jak moi rodzice dobrze się przy tym bawili. Ale jednak dziś czegoś takiego nie szukam.
P.S. Nawet rodzicom kiedyś kupiłem książkę związaną z tym serialem :-D
  • Odpowiedz
@Turysta10:

1. seriale szybkie, do oglądnięcia w 3 dni
Boys sezon 1 i 2 10/10, Czarnobyl 8/10, Suburra 9/10, Mindhunter 1 sezon 7/10, Lovecroft County 8/10

2. seriale rozwlekłe, musisz oglądać sezon za sezonem:
Gra o tron 9/10, Homeland 8/10, Broadwalk Empire 9/10, Peaky Blinders 7/10

3. rozwlekłe telewizyjne gówna dla kobiet, daltonistów i upośledzonych fanów kononowicza:
Ozark, Bashee, Dark, Suits, The Americans, Dark, The Killing, sex education, sinner
  • Odpowiedz
@Turysta10: Fargo, zdecydowanie ciekawszy od typowego gunwa serwowanego na codzień.

Jest też film, o tym samym tytule i możesz łatwo na nim sprawdzić czy ten styl ci leży, opowiada inną historię ale w taki sam sposób.
  • Odpowiedz