Wpis z mikrobloga

Sądząc po czasie, w jakim moje znalezisko zostało zakopane, połączenie strzelectwa, różowego paska i kolorowej flagi musi obrażać wszystkich wokół w stopniu znacznym. Nie wiem tylko, która strona oburzyła się bardziej ;)
Trudno, popełnię wpis na mirko.

Postanowienie - robię pozwolenie. Ciąg dalszy.
Po co? Bo lubię. Bo mogę. Bo to ciekawy sport, dla każdego, z każdej grupy wiekowej, płci i orientacji.
Procedura okazała się banalna a koszty do ogarnięcia. Mała szafa na broń wlazła do szafy na ubrania i to z dużym zapasem.
No dobra, pozwolenie tak na prawdę już zrobione a pierwsze jednostki wylądowały w szafie jeszcze w 2020.

#rozowepaski - bo to sport dla każdego a broń w odpowiedzialnych rękach jest co najwyżej narzędziem lub sprzętem sportowym.
Nigdy nie dajcie sobie wmówić, że coś jest męskie/damskie/nie dla was. NIGDY.

#sport - sposobów na dobrą zabawę na strzelnicy jest chyba kilkadziesiąt. Począwszy od strzelania dla czystej przyjemności "od święta" poprzez całkowicie amatorskie konkursy, zawody regionalne itp.

#bezpieczenstwo - (w sensie obrony) paradoksalnie, dla większości posiadaczy sprawa drugorzędna. 99% Polaków nie doświadczyło i nigdy nie doświadczy poważnej przestępczości na własnej skórze, dlatego śmieszą mnie próby promowania "posiadania broni" tą drogą. Choć nie powiem; posiadanie naładowanego pistoletu w sejfie w sypialni podnosi poczucie bezpieczeństwa w sposób znaczny.
Prawdopodobieństwo jakiegoś napadu i konieczności obrony jest w skali kraju znikome ale to Twoje ciało i Twoja sprawa, jak będziesz go bronić. Życzę oczywiście każdej osobie, żeby nigdy nie musiała.

#pozwolenienabron - bo przepisy się zmieniły. Nie jest idealnie ale źle też nie.

#tolerancja - bo osoby zainteresowane strzelectwem wciąż są często postrzegane jako te gorsze a ich hobby jako fanaberia.

#teczowepaski - bo na strzelnicach można spotkać różne osoby, czy się to komuś podoba, czy nie. Do wyboru, do koloru.

#strzelectwo #bron #chwalesie #przemyslenia #zainteresowania #kijwmrowisko
Pomiot_szatanski - Sądząc po czasie, w jakim moje znalezisko zostało zakopane, połącz...

źródło: comment_1609792457Hha7iKcm51NBkHIuZCdFIC.jpg

Pobierz

Czy kiedykolwiek strzelałaś z broni palnej?

  • Nie. Nie interesuje mnie to. 20.6% (21)
  • Nie. Ktoś powiedział, że to nie dla kobiet. 0% (0)
  • Tak. Tylko z instruktorem. 47.1% (48)
  • Tak. Okazyjnie. Mam własną broń. 3.9% (4)
  • Tak. Regularnie. Mam własną broń. 28.4% (29)

Oddanych głosów: 102

  • 16
@Pomiot_szatanski: Nie złapało odzewu, bo nikt nie daje jobania o orientację a #!$%@? seksualizmu jako czegoś, co ma jakiekolwiek znaczenie w strzelectwie budzi co najwyżej politowanie.
Można iść postrzelać i nie robić wokół siebie szumu "HALO! JESTEM HOMOSEKSUALNA! STRZELAM! HALO! CO WY NA TO! PEWNIE MYŚLELIŚCIE, ŻE HOMOSEKSUALIŚCI NIE STRZELAJĄ, CO?! TERAZ PEWNIE MACIE BÓL DUPY, ZACZYNAJCIE GÓWNOBURZĘ!".
Otóż -- nikt ze strzelców nie daje jobania o Twój homoseksualizm.
@Pomiot_szatanski: jako osoba nieheteronormatywna mam do Ciebie jedno zasadnicze pytanie.

Co to ma do rzeczy, że jesteś lesbijką/tęczowym paskiem ?


Przecież, jak kogoś poznajesz to nie przedstawiasz się
"siema, jestem Pomiot i jestem lesbijka"


A #!$%@? orietancji psychoseksualnej do hobby -no mocno słabo. Mocno.
W ogólnie przyjętych hobby nikt nie daje wiadomo czego czy wolisz chłopców/dziewczynki/ czy identyfikujesz się jako samolot bojowy ¯\_(ツ)_/¯
Ideą hobby jest wspólne uprawianie hobby.

Chyba, że
@Pomiot_szatanski: Ja generalnie mam bardzo w poważaniu o co chodzi w tym wpisie. Nawet go nie czytałem.

Denerwuje mnie natomiast to, że ty i parę innych multikont zrobiliście sobie za punkt honoru robienie bagna na portalu, robiąc prowokacje i burdy.
@Acri: To jest jakaś lista zakazanych tematów? Niestosownych? Niewygodnych?
Odpowiedź jest oczywista i nie o to chodzi.

Twój pierwszy komentarz; czy powiedział byś coś takiego osobie ze swojego otoczenia?
Kiedyś coś podobnego usłyszałam. Po stwierdzeniu, że "na strzelnicy było fajnie".

Piszesz o robieniu bagna a tymczasem mój wpis, z każdym kolejnym komentarzem, sam się uwiarygadnia:

#tolerancja - bo osoby zainteresowane strzelectwem wciąż są często postrzegane jako te gorsze a ich hobby
@Pomiot_szatanski: klasyk. Prowokacja ideologiczna nie wyszła, ludzie nie dają jobania, gownoburzy nie ma. Jaka odpowiedź? Tak jak zawsze "ha! Wasza relacja to homofobia, bo jak widać coś jest na rzeczy!".
Niektórzy mają tak wielką potrzebę bycia prześladowanym, że nawet jak nie są - to jest to dla nich prześladowanie.

Jak wchodzisz do piekarni też zaczynasz od "dzień dobry, jestem homoseksualna, poproszę 4 bułki."? XD
@Polinik: Gdybyś nie zauważył, to wyżej (i również w głównym wpisie) komentowałam wykluczanie i pogardę dla osób lgbt m.in. przez środowiska lgbt z powodu zainteresowania strzelectwem :)

Jak widać, różowy Glock tak Cię zbulwersował, że nawet nie doczytałeś, o co chodzi xD
Pozdrawiam.
@Pomiot_szatanski: Tak tak, oczywiście.
I wcale to nie wygląda tak, że próbowałaś rozpetać ideologiczną gównoburzę, jak nie pykło, to kolejne znalezisko z kolejną próbą, drugi raz też nie pykło to próbowałaś z wpisem na mikro.
Teraz też nie pykło, próbuj dalej. ¯\_(ツ)_/¯
@Polinik: Odwracanie kota ogonem jest słabe. Wściekłeś się z powodu obrazka, nie czytając treści i wyszło jak wyszło. Czytałeś to w ogóle? Ze zrozumieniem?

Czy to jest kreowanie się na ofiarę homofobii?

#tolerancja - bo osoby zainteresowane strzelectwem wciąż są często postrzegane jako te gorsze a ich hobby jako fanaberia.
@Pomiot_szatanski:
nie, nie wściekłem się, totalnie mi zwisa orientacja seksualna Twoja, innych osób na strzelnicy i w środowisku. Tak jak zwisa to większości osób ze środowiska.
Wywołujesz u mnie politowanie próbując wywołać gównoburzę wokół swojego homoseksualizmu wpierdzielając go w dziedzinę, w której orientacja seksualna nie ma dla nikogo znaczenia i próbując przedstawić brak gównoburzy jako dowód na brak tolerancji a brak wściekłości na Twoje wpisy jako dowód na wściekłość. ¯\_(ツ)_/¯
@Pomiot_szatanski:
Poziom mojego oburzenia na Twój wpis wynosi 0.
Oburza mnie okrucieństwo wobec zwierząt, a nie marne prowokacje, więc...
Denerwuje mnie nachalne podkreślanie bycia homo/bi, tam gdzie nie ma to totalnie żadnego znaczenia. ¯\_(ツ)_/¯


To raczej Ty nie czytasz ze zrozumieniem co Ci się odpowiada.

Powtórzę też moje pytanie : co to ma do rzeczy czy jesteś lesbijką/bi w temacie strzelectwa?
@Zkropkao_Na:
@Polinik:
Podam przykład, bo jednak nie ogarniacie :)

"Jestem kobietą. Strzelam. Na strzelnicy można spotkać sporo kobiet, bo to rozrywka dla wszystkich. Inne kobiety krytykowały mnie za samo pójście na strzelnicę ale ja się nie przejmuję. Polecam każdej kobiecie."

Jestem *. Strzelam. Na strzelnicy można spotkać sporo *, bo to rozrywka dla wszystkich. Inne * krytykowały mnie za samo pójście na strzelnicę ale ja się nie przejmuję.
@Gandezz:

co ma wg. Ciebie orientacja do posiadania broni?


A co ma płeć do posiadania broni?
I czy każdą kobietę, która chce pokazać INNYM kobietom, że też mogą, będziesz zadawał takie pytania?
A teraz zamień słowo "kobieta" na **** bo właśnie taki był cel mojego wpisu.
To się chyba nazywa promocja strzelectwa i jak widać, największe oburzenie wywołuje wśród samych strzelców :)