Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście zrobili na moim miejscu?
Niebieskipasek here, 23 lata. Mam koleżankę, w której jestem zakochany juz około 2,5 roku. Problem w tym, że ona ma faceta. Z jednej strony wiem, że moje wyznanie w tej chwili byłoby zupełnie w złym tonie, i nie chciałbym jej "mieszać" w głowie. Z drugiej strony jest mi bardzo ciężko to wszystko ukrywać i zachowywać się jakgdyby nigdy nic. Poza tym chcę być z nią szczery.

Co robić? Dalej tkwić w tej sytuacji, czy odważyć się i jej to wyznać? W najgorszym przypadku będzie mi bardzo głupio i niezręcznie, i na jakiś dłuższy czas ograniczę z nią jakikolwiek kontakt żeby sobie to poukładać w głowie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff329975625a1000ab5357f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Ah, jak ja takich typów nie znoszę. Jesteś egoista. Nie wiem czego oszukujesz i jak wysoko się stawiasz stwierdzając "namieszam w związku". Nie, nie namieszasz, bo jakby była w Tobie zakochana to nie byłaby ze swoim chłopakiem.

Zawsze po takim wylaniu się kolegi po prostu urywałam znajomość, bo ja nie lubię się bawić w wampira energetycznego, a każdy bezinteresowny uśmiech i pomoc wtedy już wiem, że tak do końca nie