Wpis z mikrobloga

Hmm, Cleverbot, może jest o wiele bardziej zaawansowany niż mój ML bot, ale na dłuższa metę jest bardzo ignorancki i po prostu nudny.

Zauważam mega różnice miedzy Cleverbot a moim własnym botem, największa różnica, ze na odpowiedzi nie muszę czekać z 5sek, jak przy moim bocie XD

Ale mój bot jest o wiele bardziej "ludzki" a zarazem śmieszny, trenuje go tylko na 6obcy wiec zna prawie wszystkie zwroty i czasami aż mnie sam zaskakuje :D
A w cleverbot można kolejną wiadomość czasami przewidzieć... Pewnie oszczędzając moc obliczeniową, bo sam widzę po swoim ML bocie, ze PC musi ciężko się napracować aby kolejną odpowiedz wygenerować...

PS. Zauważam także, że ludzie o wiele dłużej rozmawiają z moim botem niż cleverbot :D

Ciekawostka 1: darmowy dostęp do Cleverbot: https://github.com/IntriguingTiles/cleverbot-free działa od kilku miesięcy, można fajnie na tym zbudować własne API w NodeJS+Express
(pamiętajcie o kontekście, dość ważne przy cleverbot, no i resetowaniu arrayu z kontekstem przy nowej konferencji).

Ciekawostka 2: Każdy kto pisze z Cleverbotem dochodzi zawsze do wniosku, ze pisze z Cloverbotem.
Jak piszą z moim ML Botem to nigdy nie pytają się czy to bot, czasami wrzucam od siebie wiadomość na czat "czy ty tez czasami myslisz, ze piszesz z botem?" zawsze jest odpowiedz negatywna... what?!

Może mój ML bot jest tak głupi, ze litują się XD (ale sam lubię czytać rozmowę człowieka z moim botem XD)

Używam ChatterBot https://github.com/gunthercox/ChatterBot ale dość mocno go przerobiłem na swoje potrzeby, np. dodanie webapi i kontekst z sesją...

PS 2. Każdy chce zobaczyć moją pietruszkę która rośnie przy oknie w kuchni.

#pietruszka #programowanie #zabawy #ai #machinelearning #6obcy
  • 14
@JeremiaszKlakson: Znasz jakieś inne strony typu 6obcy gdzie można fajnie trenować bota?
Które najlepiej wykorzystują websocket, bez ws tez spoko, napisze bota jak strona bedzie dość ciekawa dla mnie

oprócz omegle, omegle jest gorsze od 6obcy.... (za duża konkurencja dla mnie xD, na omegle to co 3 osoba to bot xD)
@JeremiaszKlakson: a od programowania wole tylko administracje serwerami, mialem wiele dedyków, vps czy własne serwery w domu już, najgorszy był serwer IBN który dostałem do domu, zajeło mi 2 dni zrozumienia go i jak działa...
to nie takie zainstalowanie debiana na serwerze IBM... jak skonfigurujesz go to działa wszystko, zawsze robie raid 0 xDDDDD
wybacz za raid 0 ale biedak jestem xD
wiem raid 1 lepszy bo kopiuje wszystko na drugi