Wpis z mikrobloga

Dobra, mirek @Ascendant_ wstawił rady jak naprawić zegar biologiczny. Mam lepsze. Co prawda trzeba wziąć urlop, ale trzy dni powinny wystarczyć, czyli taki piątek + weekend. Brzmi jak "odkrył sekret, lekarze go nienawidzą!" ale sprawdziłem na sobie i kumplu który miesiąc miał same nocki na stacji benzynowej. Otóż, jedziemy na survival! Najlepiej w #!$%@?ą pogodę!

Powiem tak. Jak #!$%@? cały dzień, by mieć ogień, wodę i żarcie, to jak zapada zmrok ty już nie masz siły funkcjonować. Kładziesz się, zawijasz w śpiwór i nara. Nie ma cię do rana. I tak jak w domu mogę spać do oporu, tak na zimnym, wolnym powietrzu z pierwszymi promieniami słońca wstawało się od razu. I nie ma drzemki, bo #!$%@? zimno, ogień trzeba rozpalić, wodę zagotować itp. Itd. Do tego brak telefonu, komputera, no elektroniki też pomaga. Nie lubisz survivalu? Ok, to nie jest wycieczka tylko sposób na bezsenność! Lubisz? Tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojechaliśmy we trzech w majówkę, przepizgało nas strasznie, ale było fajnie xD

#przegryw #bezsennosc
  • 8
Powiem tak. Jak #!$%@? cały dzień, by mieć ogień, wodę i żarcie, to jak zapada zmrok ty już nie masz siły funkcjonować. Kładziesz się, zawijasz w śpiwór i nara. Nie ma cię do rana.


@GarGalin: To ty chyba nigdy nie byłeś tak zmęczony, że nie mogłeś zasnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zmęcz się fizycznie, nie psychicznie.


@GarGalin: Kiedy mnie wszystko męczy psychicznie, mordo xD No i mam tak, że jak mam wstać wcześnie rano, np. do pracy, to się stresuję, że mam mało czasu na sen i nie mogę zasnąć, teraz biorę leki na sen, to jest lepiej, ale jak nie brałem, to często spałem 2-3 godziny w nocy przed pracą
@WykopekBordo: Znam ten ból. Jak ja mam np. jakiś wyjazd i muszę rano wstać o 5 to sobie myślę, że a położę się o 22 to te 7 godzin pośpię i będzie w miarę spoko. Marzenie. Przewalam się z boku na bok przez parę godzin, a jak wreszcie usnę to mam jakiś sen przerywany i budzę się kilka razy patrząc na zegarek.