Wpis z mikrobloga

Pytanie o #pracbaza

Czy zarabiajac 8 tysiecy na reke za 10h pracy tygodniowo szukalbys dodatkowej pracy?

  • Tak, zeby wiecej zarobic 28.3% (933)
  • Nie, tyle wystarczy, cenie duzo czasu wolnego 71.7% (2359)

Oddanych głosów: 3292

  • 106
  • Odpowiedz
Oczywiście takie zarobki nie pozwalają na posiadanie fajniejszego samochodu


@Ryzy_Wuj: to tez zalezy, bo moje jedyne miesieczne obciazenie to 250zl czynszu ( ͡º ͜ʖ͡º) kredytow itd brak, a mieszkam na swoim. Jedynie zarcie jeszcze, ale jak gotuje w domu to w 1000zl sie zamknac moge, wiec aktualnie za najnizsza krajowa normalnie moge normalnie przezyc. A samochod to pewnie w leasing niedlugo wezme zeby zbic podatki.
  • Odpowiedz
@eth7: nie, kontakt zagraniczny wymusilby kontakt w innym jezyku, a to tez jest meczace bo nieraz po polsku trudno sie dogadac ( ͡° ͜ʖ ͡°) pracuje dla warszawskiej spolki a bezposrednim (i jedynym) przelozonym jest prezes
  • Odpowiedz
Zrób proszę osobny wpis o tym co robisz i jak do tego doszedłeś. W ogóle to gratuluję i zazdroszczę!


@622732: nie wiem czy w tym jest cos ciekawego, tym bardziej ze nie lubie sie chwalic, ale moze opisze jak to wygladalo. Startowalem bez zadnych znajomosci, wszystko sam zdobylem. Dodam ze nie mam wyzszego.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Dałem odpowiedź, a dopiero potem zrozumiałem, że to ma być 10 godzin tygodniowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To czy bym więcej pracował, zależne by było od tego co posiadam, bo może warto szybciej spłacić kredyt na mieszkanie czy samochód, a jeśli jestem ustawiony i żadnych kredytów to bym uprawiał dużo sportu i też się realizował w jakimś hobby.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: a jak bede chcial woz nowy to wezme w leasing jakies audi s6 czy cos takiego, drogie bardzo nie bedzie bo sporo zbije mi podatku bo nie mam w ogole kosztow aktualnie. Ja lubie tuningowac samochody a w takim ktore nalezy do banku za wiele nie zrobi sie. A ja jestem janusz i #!$%@? tam gaz, bo ja lubie lpg, a opinie innych mam w dupie. W szczegolnosci ze
  • Odpowiedz