Wpis z mikrobloga

Nazywa się to syndromem rycerza i rozpustnika. Do związku kobieta wybiera sobie rycerza, trochę ciamajdowatego, może być gruby i łysy, ale musi dobrze zarabiać, być pomocnym safandułą albo dobrze wychowywać dzieci. Do łóżka z kolei wybiera rozpustnika. Miałem ostatnio pacjentkę, która mieszka na południu Polski i jest z dobrym, ciepłym facetem, ale przez internet poznała rozpustnika, który chciał się umówić tylko na seks i ona na to przystała, bo miała akurat dni płodne i chciała, żeby taki osobnik ją zapłodnił, a nie jej mąż.


https://kobieta.wp.pl/smutne-slowa-seksuologa-o-kobietach-te-postawe-nakreca-lek-zeby-nie-zostac-porzucona-6593287551073088a

już nikt nie powie, że #redpill czy #blackpill to bajdurzenie przegrywów

#rozowepaski bardzo by chciały, aby to była prawda stosując standardową kobiecą strategię zastraszenia przez ośmieszenie

ale jak widać nawet psycholog mówi o tym, że kobiety biorą sobie beciaka do wychowywania bękarta chada

#logikarozowychpaskow obnażona
  • 35
@Arachnofob: Jakie obnażone, jakie nikt już nie powie xD. Każdy powie bo ludzie będą wypierać.

W podręczniku do komunikacji interpersonalnej na socjologii czytałem już o tym, że kobiety na stałych partnerów wybierają mniej atrakcyjnych mężczyzn, ale stabilniejszych, a na jednonocne przygody mega przystojnego badboya. Co śmieszniejsze, mężczyźni wyższy standard mają do stałych związków, do poruchania obniżają swoje wymogi XD

Podręcznik czytałem dobre 4-5 lat temu, a i sama publikacja miała swoje
@Ggggghhhhhh: rzadko ZDIAGNOZOWANE a ile jest niezdiagnozowanych zaburzonych lasek pomijając przestarzałe dane na których opiera się teza o rzadkości tego rzaburzenia...

w ciągu 30 lat odnotowany został ponad 5 krotny wzrost zachorowań na cukrzycę

to znaczy, że 30 lat zmian społeczno kulturalnych wspomaganych postępem technologicznym nie miało żadnego wpływu?

żyj dalej z klapkami na oczach xD