Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?
Pokłóciłem się z ojcem o politykę przy oglądaniu wiadomości i ojciec dosłownie powiedział mi że nie widzi sensu w inwestowanie w moją dalszą naukę bo "człowiek o twoich poglądach nie może być dobry i czynić dobrze, moze tylko skrzywdzić innych" xD mimo że sam nie określiłem mu swoich poglądów, a próbowałem jedynie przemówić do rozsądku i pokazać jak nim manipulują... Przeraziło mnie to, mój ojciec jest w stanie poświęcić moje szczęście dla dobra partii, niczym w #1984 ....

#polityka #4konserwy #neuropa
#tvpis
  • 9
@przeciwko78: tak właśnie próbowałem robić, powiedziałem że te wiadomości to kółko wzajemnej adoracji, że manipulują w nich na każdym kroku, przytaczają nieistotne wypowiedzi, szukają na siłę powiązań, w odpowiedzi usłyszałem tylko żebym zapisał się do PO i poszedł oglądać TVN xD
@Tygrzyk: Musisz teraz kupić dużo ibupromu i siekierę. Ibuprom musi koniecznie być w tabletkach nie kapsułkach. Robisz z tego Ibupromu taką wielką kulkę i zostawiasz w przedpokoju. Wtedy ojciec wejdzie i powie "o #!$%@? jaka wielka kula ibupromu"... reszty musisz się domyśleć.