Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki krótka piłka, co zrobić żeby się ogarnąć, bo czuje ze jeszcze miesiąc-dwa w takim stanie i skacze pod pociąg. W sierpniu rzuciła mnie dziewczyna po ponad 4 latach (24 here), od tamtej pory:
Schudłem 35kg
Rzuciłem prace
Rzuciłem palenie
Poszedłem na studia
Zacząłem ćwiczyć regularnie i biegać
Dziwna sprawa, bo fizycznie czuje się jak nigdy, ale psychicznie jestem rozwalony na małe kawałeczki. Sytuacja z dzisiaj, studiuje zaocznie i fizykę mamy na uczelni, dzisiaj wyszedłem z mieszkania w dobrym humorze, ale wystarczyło, że ktoś w tramwaju miał podobne buty jak ona i już miałem mokre oczy. Problemem jest to, że nic mnie nie cieszy prócz tego, ze chudnę, odciąłem się od wszystkich (już miałem dość tych ludzi baaaardzo dawno) i siedzę tylko w mieszkaniu. Nawet nie mam motywacji, żeby pracować bo mam oszczędności pozwalające spokojnie 2 lata przeżyć. I nie wiem co robić, początkowo zajmowałem sobie czas jak tylko mogłem, ale nic nie dawało.. jestem w takim stanie psychicznym, ze jeśli nie mam zaplanowane wstać z łóżka a przychodzi np. Listonosz to nie mam sił żeby wstać i mu otworzyć.. do tego codziennie przed snem pojawiają się myśli samobójcze, na domiar złego jak było odrobinkę, ociupinkę lepiej (przed świetami, spędzałem czas z rodzina) to oczywiście była napisała i od tamtego momentu jest 20 razy gorzej. Nie wiem co robić, naprawdę czuje ze jak nic się nie zmieni w najbliższym czasie to przegram życie leżąc w łóżku ale skąd brać siły?

#depresja #zwiazki #rozstanie #smierc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff1e2f65625a1000ab532e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mirasku, jak dobrze rozumiem to miałeś spory problem z nadwagą.
Spójrz na to z tej strony.
-Będziesz miał lepszy wygląd niż kiedyś
-Lepsze wykształcenie
-Prawdopodobnie się to przełoży na lepszą pracę
  • Odpowiedz
OP: @Usmiech_Niebios: w zasadzie w 5 miesięcy. Pierwszy miesiąc poleciało 18, a gdy wziąłem się za zdrowe gotowanie, ćwiczenia i liczenie kalorii na poważnie to średnio 1-1,5 kg na tydzień w dół.

@krave: Zwierzątko niekoniecznie, a co do podróży to chciałbym, nawet mam 4 miejsca w które mam zamiar lecieć w tym roku, ale póki co ciężko, korona.

@V3ntu: tak, miałem problem z nadwaga, aktualnie jest w normie ale jeszcze 4 mam w planach zejść w dół. Do tego ćwiczenia i bieganie powoduje, że lepiej mi się śpi i czuje się trochę lepiej po wysiłku.
Co do reszty, to dzięki za miłe słowa, co prawda sam to wszystko wiem, ale no jakoś tak smutno po prostu, bo wiecie .. pierwsza partnerka, wspólni znajomi, których „zabrała”, pierwszy raz mieszkam sam, sam bez rodziców czy właśnie jej. Tak jak mówię, niby to wszystko wiem, ale tak po prostu smutno. Ale nie ma co narzekać, jutro zaczynam terapie, ogarnę moją chorą
  • Odpowiedz