Wpis z mikrobloga

mirki, planuje zakup dzialki 8-12 arow w okolicy #warszawa budzet do 350k - jakie rejony najlepiej brac pod uwage? Wawer? Nadarzyn? czy cos innego jeszcze. Chcialbym zeby był w miare dojazd do wawy, z pol h bez korkow albo kolejka Zależy mi, zeby była jakas wieksza zieleń w okolicy, las itd w promieniu 2-3 km. #ursynow #mokotow #bielany #srodmiescie #wawer #wola #bemowo #marki #dom #budowa #budownictwo #wwa
  • 11
@eternit_nie_wybacza: 2 stacje kolejki KM, duże szanse, że w przyszłości będzie też SKM. Węzeł autostradowy Nowy Konik, gdzie z niego będziesz w kilka minut na POW, a w przyszłości też na WOW. Teren mało zurbanizowany i o dość wiejskim charakterze, las znajdziesz na pewno blisko :)
@eternit_nie_wybacza pomyśl na Sulejówkiem. Sam jestem w trakcie zakupy 9 arow po 300 zł za metr w okolicach stacji wola grzybowska . Bliżej centrum i z lepszym dojazdem nie znajdziesz nic poniżej 500 zł za m2. Znalazłem kilka działek na wawrze i w okolicach ulicy chełmrzyńskiej po 400zł ale były duże i do podziału na kilka (jedna miala 30arow) oraz w bezpośredniej bliskosci planowanych tras "na zaporze" oraz TOG
@eternit_nie_wybacza ogólnie nie ma okazji w warszawie. Zawsze jest "coś"... w moim przypadku braliśmy tylko te cześć warszawy więc nie znam tam sytuacji. Jeżeli kupujesz za gotówkę pomyśl o aukcjach komorniczych albo szukaj codziennie okazji. Zaraz zacznie się sprzedawanie ziemi przez ludzi którzy wpadną w problemy przez kryzys bo nie będą mogli czekać półtorej miesiąca na kasę z kredytu szczególnie gdy są jakies nieuregulowane sprawy na których załatwienie potrzeba czasu. Kolega miał
Szukałem sam podobnie na wymienionych portalach. Dzwoń zaraz po tym gdy znajdziesz jakąś ciekawą działkę. Na początku potrafiłem przez trzy dni jarać się, że znalazłem fajna działkę i szukać o niej informacji a gdy zadzwoniłem to okazywała się niewypałem. Z przykładów to działka z nieuregulowanym stanem prawnym drogi bądź droga dojazdowa zbyt wąska( gdy dzielili działki prawo zezwalało na drogę 4 metry natomiast teraz musi to być 5 a że jeden z
@eternit_nie_wybacza możesz też jechać w okolice, która Cie interesuje i szukać ogłoszeń na płotach :-) jeżeli planujesz szybko zacząć budowę to wiedź, że na skrzynkę można czekać nawet dwa lata w skrajnych sytuacjach.