Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie: Nigdy nie uważałem jego kontentu za ciekawy, a trochę jutuba się obejrzało. Więc nie wiem. Jedynie jego skile filmowe oceniam na bardzo dobre. Humor i merytoryczną zawartość tego co widziałem to nisko.
No może chce tak wyglądać, ale właściwie to jakby się ogolił i zapuścił normalne włosy i przystopował z kukoldowym bełkotem to w w 99% szkalowanie by ustąpiło. A tak to został antyprzykładem i chociaż trochę mi go szkoda,
Nic z tego nie rozumiem i nie znam człowieka, ale uważam że to znamienne, że wykopowe #!$%@? z „cuck” zrobiły „kuk”. Wasz angielski musi być rewelacyjny, a na wieść o byciu „confident” wylatujecie pewnie z pięściami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Ostry_Sens: Wydaje mi się, że koleś miał kiedyś swój własny charakter, ale później jak się "związał" z tą babą, która na jego sławie sama się wybiła, to żeby jej się przypodobać zaczął coraz bardziej skręcać w stronę jej poglądów.
W ten oto sposób w miarę ogarnięty i normalnie wyglądający człowiek zamienił się w typowego soyboya, bo myśli, że w tej sposób jednak jakoś zapunktuje albo po zwyczajnie się zagubił i nie
Ostry_Sens: czyli tak jak chce. Nie wiem w sumei co sie z nim stalo bo koles jak go pamietam z gry online by raczej normalny. pozniej w zapytaj beczke tez mial duzo zartow niepoprawnych politycznie i generalnei nie bylo u niego tego wszystkiego co sie zaczelo pare lat temu.


@kfiatek_na_parapecie: Teoria spiskowa mówi, że jak ktoś nabierze rozpoznawalności to jest podmieniany na lewacką wersję przez jaszczuroludzi.
Zauważalna zmiana wyglądu też następuje
@dawajpapaj: Ciężko się połapać do czego się odnosisz, ale to jego studio filmowe się nazywa Tofu Media, więc coś chyba jest na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam bardzo szanuję wrażliwych na los zwierzątek. Sam byłem i byłbym nadal, ale nie ogarniałem tego i tylko się wpędziłem w zaburzenia odżywiania. Jako sportowiec wyczynowy(failed, ale jednak), oraz biedak to już w ogóle nie było to dla mnie.