Wpis z mikrobloga

@przyjacielsen: Oni są, nie komentujący. Nie mieści się w głowie być tak bezmyślnym, żeby być kaleką do tego stopnia i jeszcze rodzic potomka, który jest identyczny. To jest tak popaprane, że chce się rzygać.
  • Odpowiedz
@Javert_012824 generalnie chęć rozmnażania się, zestawienia potomstwa zawsze ma czysto egoistyczne korzenie - w tym wypadku jest do tej mieszanki dodana też bezrefleksyjność i skrajna głupota.
Jako lewak pluje im w ryj, nikt niech mi nie wmawia, że lewactwo chce ich więcej i chce ich utrzymywać bo to dalekie od prawdy - to indoktrynacja, brak edukacji seksualnej (lub jej bardzo nędzna jakość, często okraszona religijnym p----------m) I utrudnienie zdobycia antykoncepcji /
  • Odpowiedz
@xVolR:

tacy ludzie powinni mieć nakaz dokanania aborcji jeżeli zajdą w ciąże, absolutnie obrzydliwe


Nie że się nie zgadzam, ale pamiętaj że to powinno się tyczyć absolutnie każdego organizmu.
  • Odpowiedz
@SkorpionX:

gdzie ten egoizm


W sprowadzaniu na świat warzywa, żeby tylko zadowolić duchy, które potem zapewnia im, w ich mniemaniu, życie wieczne. Nie robią tego z dobroci, czy chęci obrony życia - oczekują nagrody od bozi. Oczywiście o tym, że takie życie to piekło to już nie mówią. Gdyby chcieli dobrze, oszczędziliby cierpień swojemu dziecku i dokonali aborcji.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Nie napisałem: "może znasz, może nie".
Napisałem: Sam fakt, że kończysz pytanie lennym fejsem, świadczy o tym że znasz.
Żeby dostać odpowiedź, musisz najpierw zadać pytanie, chyba, że Cię przerasta.
  • Odpowiedz
@Back_Space:

Sam fakt, że kończysz pytanie lennym fejsem, świadczy o tym że znasz.


Zadałem pytanie o Twoją opinię, a odpowiedzi nie widać xD Jeszcze raz: Co Twoim zdaniem sprawia, że PiS jest lewicowy?

Odpowiedz, chyba, że to zużywa zbyt wiele energii, wtedy z góry przepraszam - nie powinienem był Cie narażać na taką pracę.
  • Odpowiedz
Zadałem pytanie o Twoją opinię, a odpowiedzi nie widać


@ziumbalapl: A ja napisałem że skoro kończysz pytanie lennym fejsem, to znaczy że znasz odpowiedź, więc kogo to obchodzi czy odpowiedzi widać czy nie widać xD

Jeszcze raz: Co moim zdaniem sprawia, że PiS jest lewicowy?
Swojego zdania tu nie przedstawiam. Stwierdzam jedynie fakty. Tak więc co w rzeczywistości sprawia, że PiS jest lewicowy? Socjalizm, etatyzm, keynesizm, interwencjonizm, socjaldemokracja, nawet o komunizm zdarza im się otrzeć. A Lewica im regularnie w
  • Odpowiedz