Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 236
Doszedłem do wniosku, że najwięcej januszy i grażyn jest wśród motocyklistów, którzy jeżdżą chopperami/cruiserami. Po roku spędzonym na rozmaitych grupach na fb, widzę że poziom ich mentalnej s---------y wybija w kosmos. Oprócz tego, jest masa tandety, typu: flagi niczym nasza wielka bolzga husaria, kufrow, ćwieków, frędzli, czy skrzyni ze skarbami wożonej na dupie... A hit hitów to dzbany ubierające odblaskowe kamizelki z napisem POLSKA ( _)
#motoryzacja #januszemotoryzacji #gownowpis #motocykle
cieplysopel - Doszedłem do wniosku, że najwięcej januszy i grażyn jest wśród motocykl...

źródło: comment_16096031932yRZq2tschnwNBUTqO1Sp3.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cieply_sopel: no dobrze jest wiedziec kto ma w ogole prawo zatrzymywania kierujacych na drodze i jak powinien wygladac, bo jeszcze przypadkiem zatrzymasz sie przy autostopowiczu w kamizelce z tabliczką POZNAŃ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tylko_noc: podejrzewam, że zamiast POLSKA będzie miał napisane POLICJA ¯\_(ツ)_/¯
Tylko po chu* takie ceregiele? To taki patriotyzm ma być czy co? Bo nie rozumiem. Wystarczy, że na tablicy masz PL
  • Odpowiedz
@cieply_sopel: Odblask - lepsza widoczność na drodzę imo na propsie. Napis Polska trochę tandeta, w ten sposób cześć osób myśli z daleka że to Policja, ale jeśli ktoś dzięki temu nie zabije się na motocyklu to mi to wsio ryba.
  • Odpowiedz
@RecussDH: dlaczego? moim zdaniem odblaskowe elementy na odzieży motocyklowej + odblaskowe elementy na kasku powinny być obowiązkowe. Motocykliści lubują się we wlepkach "patrz w lusterka... itd" a podstawą jest zadbanie przez nich samych o maksymalną widoczność.
  • Odpowiedz
@RecussDH: Gdybys potrafil jezdzic to nie robiloby ci to zadnej roznicy czy to policjant czy losowy Janusz. Jezdzic sie powinno zgodnie z przepisami, a nie z---------c jak typowy Wasilij i zwalniac tylko przed hehe radarami, ha tfu
  • Odpowiedz