Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak laski mnie obczajają i spuszczają wzrok gdy ja też się na nie spojrzę to znaczy, że chyba nie jest tak źle z moim wyglądem,?

Czy może źle to interpretuję?

Ogólnie mam ten problem ze sobą, że podobam się sobie z przodu ale mam w #!$%@? wielki kompleks jeżeli chodzi o szczękę i nos bo nos jest trochę za duży, a szczęka cofnięta. Tzn nie tak jak w tym memie hey man, leave her alone, aż takiej tragedii nie ma

Szczękę by można ukryć brodą ale problem w tym, że #!$%@? mi na brodzie rośnie mimo prawie 21 wiosen xd

Gdybyśmy żyli w świecie 2d i widzieli w 1d to byłoby zajebiście xdd

#kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ayyy_lmao: a jak to się ma do aparatu na zęby? Aktualnie jestem w trakcie leczenia zębów i tak myślę, że za pół roku będę miał zakładany aparat i teraz pytanie, czy operacja musi być wykonana przed założeniem czy może być wykonana po lub w trakcie?
@Anty_Chryst: zęby występują w relacjach nie tylko między sąsiadami z tego samego łuku (czyli trójka pomiędzy czwórką a dwójką), ale też w tzw. triadach, i pod odpowiednim kątem. Dlatego jak się coś zrobi z kością, to Ci się rozjedzie cały zgryz. Stąd przygotowanie ortodontyczne, zrobienie miejsca na ewentualne nowe relacje tak, żeby dało się zrobić opkę. A po operacji trzeba już poustawiać wszystko tak jak powinno być.
Aparat jest ten sam,
Nie do końca musisz się im podobać. Ja jak patrzę na Karla albo kogoś strasznie grubego w momencie gdy on na mnie patrzy to też Spuszczam wzrok xDDD i nie dlatego że mi się podobają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kipper: nie jestem ani karłem, ani gruby, ani murzynem czy cyganem, nie mam zakoli, nie jestem łysy, mam zajebiście zaczesaną fryzurę na typowego piłkarza ekstraklasy #pdk xd

No ogólnie nie ma teoretycznie tragedii

Czasem jak jest laska z "mocniejszą psychą" to zabijamy się nawzajem wzrokiem przez kilka sekund mijając się na ulicy xd