Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki i Mirabelki,

szukam dobrego fotografa, zespołu i filmowca na wesele w okolicach #lublin. Może ktoś coś polecić? Za co warto zapłacić i ile? Myśleliśmy z Różowa o standardowych zdjęciach, sesji plenerowej i krótkim teledysku ze ślubu. Zależy nam na ładnych zdjęciach reportażowych. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

#wesele #fotograf #kamerzysta #dron #kiciochpyta #weselezwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wujekdobraradaa: filmowca nie brałem w ogóle i nie żałuję, za zespół zapłaciłem 5 lat temu niemal 5k i absolutnie nie żałuję - wyszedłem z założenia że mają być instrumentaliści, wokalista i wokalistka - warto było. A fotograf? Musicie wchodzić na strony i oglądać portfolio - niekoniecznie popularny i drogi fotograf sprosta Waszym oczekiwaniom
  • Odpowiedz
@wujekdobraradaa: Polecam grupę na FB "Szukamy kamerzysty/fotografa. ŚLUB - WESELE". Po napisaniu postu przygotuj się na niezły spam ale jest w czym wybierać. Dostałem z 60 ofert, i wybrałem w końcu jakaś małą, dwuosobowa ofertę zdjęć i filmu. Cena to 4900 za foto+video. Ceny #!$%@? ale zapotrzebowanie jest więc bulić trzeba. Pozdrawiam powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wujekdobraradaa: my wzięliśmy remedium z Lublina jako zespół i zebrazone jako kamerzystę i fotografa, poszukaj w google.

Byliśmy zadowoleni, goście też chwalili, mieliśmy kilka par które miało dużo innych wesel w okolicach naszego i nasze wspominają najlepiej, pomimo że warunki mieliśmy nienajlepsze, mała sala, brak klimy w sierpniu.

Z zespołem naprawdę można ustalić wszystko, wymyśliliśmy sobie Familiadę na wzór tej z tv (mieliśmy aplikację na komputer) i wodzirej bez problemu to poprowadził pomimo że nie było żadnych prób, a w ogóle też nigdy czegoś takiego nie
  • Odpowiedz