Wpis z mikrobloga

Sam nie wiem jak z tym #2021 niby git, ale w głębi siebie brakuję mi bliskiej osoby z którą mógłbym robić wszystko, grać, słuchać muzyki, oglądać filmy. Jednak los dał mi #!$%@?ą mimikę (a raczej jej brak) i zanik umiejętności podrywu (a już miałem #rozowypasek sam nie wiem jakim cudem przez prawie 4 lata xD). No i w sumie w poprzednim roku od czerwca do końca w sumie tylko jedna osoba mnie zaprosiła do siebie a tak to ja muszę być osobą angażującą i mnie to strasznie dołuje. Nie wiem co robić, jak się ogarnąć etc ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#przegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #zalesie #nocnazmiana
Pobierz MrPawlo112 - Sam nie wiem jak z tym #2021 niby git, ale w głębi siebie brakuję mi bli...
źródło: comment_16095484086oOAH4eSgRvyUMG8v0UOHp.jpg
  • 8
@xVolR zrobiłbym to samo aby nie być, ja jestem tak spaczony że ja #!$%@?. Czuje się jak robot, nawet nie umiem płakać, odczuwać większych emocji, naprawdę. Ten związek mi wszystko #!$%@?ł i czasem myślę że lepiej jest być prawikiem i już bym wolał przez te 4 lata uczyć się grać na gitarze niż wytracać czas na jakiegoś szlaufa, tak to bym miał każdą bo baby lubią takie klimaty a teraz nie mam
@Oyhiba: nie ma dobrej odpowiedzi. Jestem po 6 letnim związku, bez perspektyw na kolejny. I jest beznajdziejnie.. bo są wspomnienia, ze duzo z ex jezdzilem, duzo zwiedzalismy. A teras jestem sam, nie umiem o niej zapomniec i tragedia.