Wpis z mikrobloga

@krzywy_kanister: Tak, o tym właśnie pisałem. Toruń - pierniki, zespół Republika, Kopernik, Rydzyk, Apator, Elana, Daniel Magical itd.
a Bydgoszcz? Nie wiem z czym może się kojarzyć, nawet jeden z najbardziej znanych bydgoszczan Zbigniew Boniek zazwyczaj łączony jest z Łodzią i Widzewem.
  • Odpowiedz
  • 3
Co wniosl ten komentarz?


@krzywy_kanister: Napisałeś, że Toruń wcześniej zyskał prawa miejskie, a ja nie rozumiem jakie to ma znaczenie. Wg Ciebie musi jakieś mieć, bo inaczej byś o tym fakcie nie wspominał. Dlatego, żeby zaspokoić swoją ciekawość, postanowiłem Cię o to zapytać. Ty za to odpowiedziałeś na mój komentarz nie odpowiadając na zadane przeze mnie pytanie. Jak nie masz nic do powiedzenia, to po prostu nic nie mów.
  • Odpowiedz
@Gl1n4: Ty sobie zartujesz czy kpisz? Widze, ze wiecej masz do powiedzenia kiedy probujesz kogos sprowokowac niz napisac cokolwiek rzeczowego. Naprawde uzycie google nie jest trudne, sproboj porownac historie obu miast ale widze juz za duzo podpowiadam komus kto tylko trolluje i nie ma nic do powiedzenia xD. Jeszcze to wrzucenie Chelmna jakby mialo jakikolwiek zwiazek z tematem poza tym, ze Chelmno jest miastem tak samo jak mnostwo mniejszych miejscowosci...
  • Odpowiedz