Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
#staregry #retrogaming #konsole #nintendo #psp #psx

Gdy stare gry wejdą za mocno xD na Retroidzie bawię się lepiej jak na Switchu , arkadówki urywają dupsko, mały składany anbernic s100 do kieszonki w plecaku jest ze mną wszędzie, psp jednak nalepiej sobie radzi w grach psp, retroid nie wszystkie gry łyka z psp. Czarny gameboy dla mojego 3 latka, poznaje hostorie gier :)
Kick_Ass - #staregry #retrogaming #konsole #nintendo #psp #psx 

Gdy stare gry wejdą ...

źródło: comment_16095081058qEq8s6yOO0fYES50PGREC.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mariana i Contre głównie. Mario spokojnie, contre to tak pyka rekreacyjnie. Ogarnia też duke nukem 3d na gba ale z nieśmiertelnością.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@diogene: micro to jest biały kruk. Uważam że wersja SP lepsza,bo jednak składana obudowa bardziej chroni przed paprochami , zadziwiające jest to jak te konsole się dobrze starzeją. Gry takie jak advance wars, golden sun, ff czy poksy dają radę nawet dziś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wormwood89: ja kupiłem w pl, teraz ponoć na kwiecień zbierają zamówienia, anbernic jak najbardziej , szukaj rg351p, zgapiłem moment jak były za 400 zł z dostawą z Czech na BG. Zaletą RP2 nad anbernic to wifi, czyli stream z steam, xcloud, dostęp do marketu z romami , no i android, jest kilka fajnych gierek które dobrze współpracują z klawiszami i padem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sprzedafcaMakaronu: pewnie nie,zobacz podzespoły. Zaletą niewątpliwie jest ekran w proporcjach odpowiednich do staroci, nie masz ramek ani nic, no i masz wszystko w jednym bez potrzeby targania ze sobą pada. Na chwile obecną da się grać płynnie w gry do psp włącznie, dreamcast ma już trochę problemów, ale retroida szybko usprawniają aktualizacjami także pewnie kwestia czasu jak wszystko zacznie śmigać. Oczko wyżej jest gpd xd i jakieś wydumki na malince,ale emulacja