Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chciałbym kupić nowy #smartfon z #android moje typy to:

1. #samsung s20fe 5G
2. #xiaomi mi10t pro
3. #oneplus 8t

Chciałbym aby telefon robił ładne zdjęcia i długo działał na baterii. Nie wiem na co się zdecydować.

Wiem że Samsunga ma jakieś problemy z dotykiem
Mi 10t pro coś z reklamami w sofcie i nie wiem co jeszcze.

Obecnie mam Samsunga S7 edge nie wiem na co się zdecydować.
  • 37
@tomszczyk: a używasz tego telefonu do czegoś więcej niż: zadzwonić, otworzyć przeglądarkę i cyknąć zdjęcie? Gównomi się do niczego więcej nie nadaje stąd zapewne taka opinia. Ja też uważam, że soft to jest tam zrobiony na #!$%@? i nie raz ucegliłem to coś w ...przeglądarce!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomszczyk: @Baccon zawsze to samo xd. Ja mam mi9 od premiery, reklamy i watermark wyłączyłem w pierwszy dzień, tel używam do znacznie większej ilości czynności niż dzwonienie i Messenger, nigdy mi nie przyciął. Na baterie zaczynam narzekać, bo mała trochę już od początku była, a po dwóch latach już czasami dnia nie dociąga. No ale zawsze się znajdzie idiota który kupi redmi za 400 i narzeka, że na youtubie jak ogląda
@kargo89 Mi10t pro to upośledzone mi10, imo ja bym wolał mi10 kupić.
Na twoim miejscu brałbym oneplusa, świetny soft.

@devorious to nie wiem gdzie, ja żadnych błędów nie uświadczylem a mam mi9

@zeek co wy #!$%@? w tym budżecie to każdy tel robi dobre zdjęcia już, jak czytam kolejny komentarz o tym że xiaomi ma #!$%@? soft do zdjęć i są #!$%@?, albo że oneplusy też są #!$%@? do zdjęć to się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kargo89: Xiaomi za soft od razu odrzuć. S20 fe lepsze fotki zrobi od 8t ale bateria raczej na plus 8t. Niby bardziej jest kompletny s20 ale dali dupy z brakiem czujnika zbliżeniowego. Niektórzy narzekają, że się słabo wygasza przy użyciu kamery a niektórzy nie widzą problemu. Jest też ryzyko, że będzie problem z ekranem no ale jak kupisz normalnie w sklepie przez neta to możesz zwrócić zawsze. Najlepiej idź pobawić się