Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chciałbym kupić nowy #smartfon z #android moje typy to:

1. #samsung s20fe 5G
2. #xiaomi mi10t pro
3. #oneplus 8t

Chciałbym aby telefon robił ładne zdjęcia i długo działał na baterii. Nie wiem na co się zdecydować.

Wiem że Samsunga ma jakieś problemy z dotykiem
Mi 10t pro coś z reklamami w sofcie i nie wiem co jeszcze.

Obecnie mam Samsunga S7 edge nie wiem na co się zdecydować.
  • 37
@kargo89: Masz bardzo lekki telefon, a bierzesz pod uwagę telefon w okolicach 220g. Najpierw sprawdź czy możesz to obsługiwać, bo ergonomia i wygoda użytkowania jest zupełnie inna. Do tego dochodzi wyważenie i rozmiar ( niektóre modele mają tendencję do wypadania z dłoni ze zjawiskowym półobrotem )

Samsung dodatkowo jako jedyny obsługuje USB 3.0 zamiast starożytnego USB 2.x, czyli można podpiąć monitor a pliki, w tym zdjęcia, przesyłają się błyskawicznie na PC.
@tomszczyk: miałem redmi 3 pro 3gb ramu i przy 50 kartach w Chrome się ceglił, ajfą 7 1.5gb ram nie miał problemu z 150 kartami, motka one action też nie ma, tylko gównomi miał problem. Z bt i pulpitem zdalnym też miał problemy i dopiero restart telefonu pomagał. No nie byłem zachwycony tym telefonem bo na papierze był wtedy lepszy od tego co miałem później a był jednym z najgorszych telefonów
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marecki22: ja nigdy nie czekałem z aktualizacjami, nie przypominam sobie, żeby pogarszał działanie, a po 2 aktualizacjach znacznie polepszył niektóre aspekty ( czytnik linii i lepsze gospodarowanie ramem)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kargo89: tak jak pisałem, bateria w moim mi9 już trochę nie wyrabia, dlatego w najbliższych 3 miesiącach na pewno tel wymieniam. Do tej pory faworytem był Samsung s20 fe 5g (mimo rzekomych problemów z ekranem), potem oneplus 7 pro, gdzieś w tle nawet iPhone 11 pro rozważałem (choć brak czytnika palców mnie odrzuca, i samego iOS nie bardzo lubię). Jednak wstępne przecieki o mi11 mnie zaciekawiły, poczekam i popatrzę jak tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrominancja aż tak źle jest? Na selfie to mi średnio zależy bardziej na głównym aparacie. A miałeś problemy z ekranem? Martwe pola, ghost klik? Nie powiem bo ten samsung był faworytem ale teraz co chwilę jakieś kwiatki i chyba zostanie mi10t pro.
@yabols główny aparat jest ok ale według mnie tylko ok. Do tego porównałam zdjęcia z s20 fe do zdjęć z samsungowym notem 10 i nie wiem dlaczego ale kolory w s20fe są mocno zdesaturowane (mimo wyłączenia wszystkich filtrów i mimo pobrania innej aplikacji).
Średnio też radzi sobie w nawet delikatnym ruchu, praktycznie co drugie zdjęcie u mnie w dziennym, szarym świetle jest poruszone (albo łapa mi drga wiecznie, nie wiem ;p)
Ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GeneraleHans: zawiodłem się na wszystkim i trwam dalej przy swoim xd. Bo tak jak mówię, poza słabnąca bateria nie ma nic, do czego mógłbym się przyczepić. Także dopóki dycha, może będzie słychać dalej