Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję presję od facetów, by wyglądać dobrze.
Dbam o siebie bardzo, ale czasem zdarzy mi się zły czas, że przytyję, więc na wadze stuka mi 65 kg na 165. Nadal to nie jest nadwaga, ale wielu facetów powie, że jestem obrzydliwa z taką wagą i jem pewnie same śmieci. Jak założę coś ładniejszego to od razu są komentarze, że ładnie, że w tym mogę chodzić itd. To ma być miłe, ale po co mi ta wiedza od facetów, którzy mnie nie interesują?

Jak nie użyję choć trochę makijażu to są pytania czy się nie wyspałam. Po co to komentować? Czemu szczegolnie faceci mają jakis przymus do mówienia swoich opinii o kobietach na głos? Bo komplementami średnio bym to nazwała, a poza tym komu to potrzebne? Ja jestem w związku I oni też.

Nie czuję się zazdrosna o chudsze, odwazniejsze koleżanki. Nawet je podziwiam, ale gdy widzę, że jakiś facet z pracy ocenia moja figurę przez pryzmat tamtej, to czuje już jak mnie komentuje. Co niestety jest prawdą.

Na wykopie dziewczyny trochę grubsze niż szczupłe (Ale bez nadwagi) już są zrzucone do wora na śmieci xD. A przecież co jak co z wagi można zejść. A jest o to taka drama jakby co najmniej nóg nie miała daną kobieta.

Ja nie komentuje jak facet mi się nie podoba I co mi się w nim nie podoba.

#rozowepaski
#niebieskipasek
#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feeee563dc27c000ae298d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 42
  • Odpowiedz
Jak nie użyję choć trochę makijażu to są pytania czy się nie wyspałam


@AnonimoweMirkoWyznania: Co? Dla mnie to jakiś dialog niczym z Obliviona, są tacy ludzie, którzy potrafią wywalić z czymś takim xD? Chyba jakiś kolega nie do końca hetero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz co ogólnie to faceci komentują też wygląd mężczyzn na głos, nie musisz czuć się wtjatkowa xD a kobiety robią to samo, pracuje z 3 dziewczynami i w rok usłyszałem tyle komentarzy odnośnie swojego wyglądu (pozytywnych oczywiście lub neutralnych), że albo mam fajną koszule albo z kolei że wyglądam jakbym się nie wyspał itd., ile nie słyszałem od nikogo innego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja ogólnie nie wiem na co ludzie komentują wygląd innych jak nikt o to nie pyta. A faceci to komentują, bo często im się wydaje, że chcemy ładnie wyglądać dla nich. Ile razy spotkalam się z tym, że jakiś znajomy mi mówił, ze facetom to i to się nie podoba więc po co to robię. No, ale co mnie obchodzi co się facetom podoba. XD
  • Odpowiedz
ŚwietlistaBarmanka: Strasznie mnie wkurzają ci mędrcy co mówią "nikt na ciebie nie zwraca uwagi" jak przecież codziennie się słyszy komentarze na swój temat lub temat innych, gdzie żyją ci mędrcy? niech się obudzą ze snu, albo odstawią leki otępiające

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja np gole sie dopiero jak mnie broda #!$%@? czyli raz na 3-4 miesiace i zawsze ktos komentuje jak przyjde do pracy ogolony. Chlip chlip #!$%@? patriarchat. I matriarchat bo kobiety też komentują.

Ehhh zawiedliśmy jako społeczenstwo. Powinna byc jakas oficjalna lista zakazanych i nakazanych tematów do rozmów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam 158/70 kg. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam już nadwagę, skutek kilku chorób + kilku kontuzji. Jedyne o czym marzę to to, żeby być zdrową. Jestem już w takim wieku, że mam wyjebkę na opinie innych ludzi - co z tego, że 15 piwniczaków z wykopu Ci napisze, że im się taka nie podobasz? Albo kolega z pracy? Jak słyszysz taki komentarz to śmiało zacznij sobie
  • Odpowiedz