Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję presję od facetów, by wyglądać dobrze.
Dbam o siebie bardzo, ale czasem zdarzy mi się zły czas, że przytyję, więc na wadze stuka mi 65 kg na 165. Nadal to nie jest nadwaga, ale wielu facetów powie, że jestem obrzydliwa z taką wagą i jem pewnie same śmieci. Jak założę coś ładniejszego to od razu są komentarze, że ładnie, że w tym mogę chodzić itd. To ma być miłe, ale po co mi ta wiedza od facetów, którzy mnie nie interesują?

Jak nie użyję choć trochę makijażu to są pytania czy się nie wyspałam. Po co to komentować? Czemu szczegolnie faceci mają jakis przymus do mówienia swoich opinii o kobietach na głos? Bo komplementami średnio bym to nazwała, a poza tym komu to potrzebne? Ja jestem w związku I oni też.

Nie czuję się zazdrosna o chudsze, odwazniejsze koleżanki. Nawet je podziwiam, ale gdy widzę, że jakiś facet z pracy ocenia moja figurę przez pryzmat tamtej, to czuje już jak mnie komentuje. Co niestety jest prawdą.

Na wykopie dziewczyny trochę grubsze niż szczupłe (Ale bez nadwagi) już są zrzucone do wora na śmieci xD. A przecież co jak co z wagi można zejść. A jest o to taka drama jakby co najmniej nóg nie miała daną kobieta.

Ja nie komentuje jak facet mi się nie podoba I co mi się w nim nie podoba.

#rozowepaski
#niebieskipasek
#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feeee563dc27c000ae298d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co? Dla mnie to jakiś dialog niczym z Obliviona, są tacy ludzie, którzy potrafią wywalić z czymś takim xD? Chyba jakiś kolega nie do końca hetero ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Iskaryota: niestety są, dlatego ja się np. specjalnie nie maluję, żeby wiedzieli, że niewyspana mordka to moja normalna mordka. Mam takie koleżanki, które dnia bez makijażu nie przeżyją - ja sobie zadaje często pytanie co myślą
  • Odpowiedz
@Bellie: 24bmi przy niezbyt wysokim wzroście to nie jest jeszcze nadwaga ale to już dość sporo. Dużo zależy ile w tym BF a ile masy mięśniowej.
  • Odpowiedz
@siona: ale to dalej normalna waga. Nie róbcie z normalnej wagi czegoś nienormalnego. Ja sama mam nadwagę, ale po mnie tej nadwagi aż tak nie widać - właśnie ze względu na dużą masę mięśniową. Pamiętam jak kiedyś jakaś Mirabelka płakała, że ona za dużo waży - ważyła mniej ode mnie i była wyższa. No to wkleiłam swoje zdjęcie mówiąc, że przy takiej wadze wcale się aż tak źle nie wygląda.
  • Odpowiedz
@Bellie: Przy 158 cm 50 kg, a nawet i 45 kg to zaden stan chorobowy. mialabys i tak bez problemu ok. 20% bf. Nie ma zadnego "stanu przetrwania" kiedy regularnie jesz posilki. Poklady tluszczu nawet nie maja kiedy zostac zuzyte.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oni nawet nie muszą mieć nic złego na myśli tj. koledzy w pracy co komentują że wyglądasz na niewyspaną etc., w sensie nie chcą Cię specjalnie ranić. Ich rodzice tak robili na nich, na rodzinie, znajomych, znajomi tak robią, znajomi rodziców robili, tak samo dzieci w szkole - ludzie mają dziwną potrzeba wypowiadania swojej opinii (najlepiej negatywnej) na głos jakby kogoś ona w ogóle obchodziła, albo jakby byli jakimiś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania 1. Jeśli sama siebie nie zaakceptujesz to sorry ale nic Ci nie pomoże. Ludzie zawsze się do czegoś dopieprza. Myślisz że Twoje chude koleżanki nie mają kompleksów lub ze nikt ich nie wyzywa za wyglad? Mylisz się. Np pewnie jie raz usłyszała jedną z drugą pytanie o anoreksje. Albo o coś innego. 2. Jeśli czujesz że jednak masz nadwagę i Ci to nie pasuje (bo bmi nie jest tutaj idealnym
  • Odpowiedz
@Bellie to u Ciebie tak najwyraźniej było ¯_(ツ)_/¯. Ale są ektomorficy dla których to jest normalna waga, a nie żaden stan przetrwania XDDD No kurna jak moja matka lvl 50 waży 52 kg przy 170 cm wzrostu, a się nie głodzi XD a na bmi nie ma co się sztywno patrzeć bo to beka XD
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: wiem, że są tacy ludzie, twoja matka może mieć nadczynność tarczycy i będzie w--------ć za dwie osoby, a i tak nie przytyje. To są tak indywidualne rzeczy, że głupio jest ludzi oceniać na podstawie tego. Ale jeśli twoja normalna waga to np. 55kg to schodzenie do 45 na siłę i głodzenie się nie jest normalne i zdrowe.
  • Odpowiedz
@Bellie no tak racja. To mocno indywidualne. Nie ma nadczynności ¯_(ツ)_/¯ jak ktoś się głodzi to jest to chore. Rózowe glupio robią że się tak patrzą na te wagę. Jakbym ja miała się tak patrzec na siebie to bym musiała rzucić się pod pociąg i jeszcze jakbym miała słuchać tego co mi ktoś gada ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tak btw najbardziej kobieca sylwetka to jest właśnie
  • Odpowiedz