Wpis z mikrobloga

@marcin-bialas111111111111111: U mnie cała izba była monitorowana bez wnętrza kabin do stania i gabinetu lekarskiego. A i tak posądzali nas o kradzieże. Jak przyjeżdżają z klientem (policja czy straż miejska) mają kilka kart do wypełnienia w tym właśnie o rzeczy wartościowe wiec wszystko co klient wyciągnie i spisze do depozytu ten który cię osadza ( elektronika, biżuteria, dowód osobisty i inne papiery) jest ci wydawane przy wyjściu. Ale wiadomo pewnie
  • Odpowiedz
@sztach: Na przywozili naprawdę rzadko jak niepełnoletni jest nawalony i nie ma w domu pełnoletniego opiekuna którego można by wpisac w papiery że go odbiera i nim się „interesuje” musi go odebrać patrol i odstawić jak znajdzie kogoś ;) ja przez swoją całą „karierę” miałem chyba 2 jeden spokojny to za bardzo nie wrył się w pamięć a 2 cfaniak kozak ;) najpierw poszedł pod cele ale walił ciągle w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bekovsky: Ile ludzi już okradłeś z pieniędzy? Dwa razy w życiu byłem na izbie - raz mi w portfelu zostawili monety na jedno piwo a za drugim razem 10k schudłem

@suqmadiq2ama: tak się zastanawiam. Wielu ludzi oskarża o to obsługę, a przecież jak już tam się trafia to jest się w takim stanie, że pieniądze mogliście zgubić wcześniej, lub ktoś mógł wam je zabrać jak mieliście zgon w
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: jak ktoś się u nas budzi bez kasy to raczej oczywiste że będzie na nas zrzucona wina. Nie jest istotne to że leżał na środku chodnika czy coś przez jakiś czas i prawdopodobnie wtedy go ktoś #!$%@?ł z pieniędzy. Zawsze można złożyć skargę, przejrzeć monitoring i dowiedzieć się czy miało się jakiekolwiek pieniądze przy przyjęciu, ale po co, lepiej potem rzucać oskarżeniami bez powodu w internecie XD
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Albo policjant przed dowiezieniem delikwenta - np przetrzepując kieszenie podczas szukania dowodu jeśli chłop protestuje,

W przypadku ostatniego 10k na co mam papier z komendy - cała akcja wydarzyła się pod kamerami hotelu w centrum, nie było ani jednego momentu gdzie nie byłem nagrywany, potem na izbie też kamery, zawiadomienie w ten sam dzień przy okienku - wezwanie policji, zeznania na drugi bo alko i co? Akta zginęły, nikt
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: @suqmadiq2ama: To jest ich stara i jedyna śpiewka: panie byłeś piany i nie pamiętasz. Mi zdarzyło się raz, na sali był też pijaczek bardzo zadowolony, że tym razem udało mu się wykiwać obsługę i zdążył schować pieniądze w majtki więc tym razem go nie okradną. Rano pytam się halo gdzie moje papierosy i zapalniczka (miałem drogą zipo) Oczywiście odpowiedź że nic nie miałem, a to bardzo dziwne
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Oczywiście że pamiętam głośno było tym, kiedyś na yt był fajny filmik jak kryminalni przekazywali pianego pacjenta straży miejskiej i ostentacyjnie przy kamerze tajniak liczył pieniądze pacjenta aby na izbie nie wpadli na pomysł okraść go. Druga sprawa, co to w ogóle za Ukraiński zwyczaj aby cywil zabierał siłą czyjeś pieniądze na poczet czegoś przecież to aż się prosi o nadużycia, zresztą od pobierania długów mamy specjalne organy jak
  • Odpowiedz