Wpis z mikrobloga

Mirki w wyniku pewnego świątecznego nieporozumienia stałem się szczęśliwym posiadaczem dwóch zestawów #lego Saturn V

I tak teraz rozkminiam bo to nietrywialna kasa - 1 już ułożyłem, drugi zostawiłem, nowy, nierozpakowany. Mam w domu miejsce, mogę to przechować 15 lat dla przyszłego pokolenia :) oddawać do LEGO i odzyskać te 120 eur czy zawinąć w folię, do kartonu, na strych i niech dzieci a może i wnuki kiedyś znajdą?

Orientujecie się czy takie nowe nierozpakowane zestawy LEGO mają jakąś wartość kolekcjonerską? Tak mi to przyszło do głowy ponieważ ten konkretnie zestaw jest już retired więc ma potencjał na bycie czymś rzadkim w przyszłości

#kiciochpyta

Zestaw:

  • Oddać (120 eur teraz) 11.7% (7)
  • Zostawić dla przyszłych pokoleń 88.3% (53)

Oddanych głosów: 60

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damw: dobra, to zostawiam :) Nie wiedziałem że są nawet trackery cen

Ale to dziwne że wycofano a żona kupiła w oficjalnym sklepie miesiąc przed świętami. Może zrobili jakiś dodatkowy nakład i stąd powrót ceny z powrotem do 500?
  • Odpowiedz
@gatineau: wznowienie pojawiło się od 01.11.2020 (z nowym numerem 92176), wycofali z końcem poprzedniego roku. Dużo osób ciągle pytało o ten zestaw i go szukało, i TLG wyczuło dodatkowe $$$ ;)
  • Odpowiedz
Oddaj za 120 € i kup na promce za 360pln xD


@MojszeZimmerman: w sumie też jakiś pomysł ale trochę mi się nie chce kombinować a że mieszkam w NL to pewnie mi i tak dolicza z 50 zł za wysyłkę więc potencjalny zysk d--y nie urywa. Zresztą głównie nie chce tego oddawać bo gdzieś tam w głowie siedzi że prezentów się nie oddaje, nie będę robił cyrków dla 25 eur
  • Odpowiedz