Wpis z mikrobloga

@johnmorra: tak. Najpierw natarlem przyprawami wstawilem na noc do lodowki, potem podsmazylem w tym wyciaganym wkladzie z tego garnka. Nastepnie pod mieso dalem cebule wlalem szklanke rosolu i troche bialego wina. Teraz mam czekac 8 godzin :)
  • Odpowiedz
  • 34
Po 8h mam mieso poszarpac widelcem dodac sosu BBQ i znowu na godzine do garnka. A podam chyba w tortilli z salata ogorkiem itd.


@mielonkazdzika Człowieku, ale żeś narobił smaka! () czekam na zdj z efektem końcowym!
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam: szczerze mowiac to w zyciu bym sobie tego nie kupil. Wiec sie ciesze ze go dostalem i moge eksperymentowac. Mysle ze nastepny bedzie wlasnie bigos o ktorym wspomnialas. A widzialem nawet przepisy na pieczenie chleba w takim garnku.

Narazie niezbyt ogarniam ustawienia, bo sa tylko 3: low, med, high. Bez podanych temperatur :/
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: Ja swoj przypadkiem wylicytowalam na Allegro za jakieś grosze. U mnie jest chyba 6 ustawień. Zaleta jest to, ze naprawdę nic się nie przypala i można o nim zapomnieć. Rosół z niego udaje się zawsze bardzo klarowny i esencjonalny. Fajnie pieką się w nim skrzydełka, bo nie wysychają
  • Odpowiedz
Następnym razem do marynaty daj ocet jabłkowy/cydrowy z cukrem trzcinowym i odpuść rosół na rzecz przecieru lub pasaty pomidorowej. Sosu bbq nie używam bo naprawdę ciężko coś dobrego znaleźć, wszystko zawalone aromatem dymu wędzarniczego.
  • Odpowiedz