Wpis z mikrobloga

@Ysior: za każdym rozsądnym posiadaczem psa ( mówię o Tobie )
... stoi 5 debili którzy pimpusiowi pozwalają szczekać na wszystko i wszystkich, którzy mówią, pimpuś nie gryzie tylko powącha.

Tak więc naszprycuj piesełka tabletkami i przeczekaj.

Pozostałym przysłowiowym "5 debilom" mówię, niech strzelają i bardzo #!$%@? dobrze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@kuncfot @gorzki99 Panowie Ja naprawdę rozumiem strzelać w sylwestra o północy. Włączam w tedy głośno telewizor i pies nie słyszy nawet zabardzo. Ale kurde nie uważacie że walić komuś pod oknem od 10 rano to z lekka przesada? 2 pytanie co co winne są zwierzęta że mają właścicieli debili? I co winny jest właściwie tego 1 na 5? Co to kurde nagle odpowiedzialność zbiorowa?
  • Odpowiedz
Ale kurde nie uważacie że walić komuś pod oknem od 10 rano to z lekka przesada?


@Ysior: I tak i nie. Codziennie wala pod oknem czy to raczej sporadyczne w okresie 31.12?

W przypadku psow to raczej nie ujadaja "sporadycznie" tylko wlasnie codziennie.

Oczywiscie pies nie moze nic za to ze ma pana debila.
Moze wiec zacznijmy odbierac prawo do posiadania zwierzat takim debilom?

Nie panujesz nad psem = nie masz
  • Odpowiedz
@Ysior: nie pochwalam strzelania o 10, ale miałem psa i był szprycowany przez 3 dni prze i 1 po sylwestrze, wszystko miał w dupie.

2 pytanie co co winne są zwierzęta że mają właścicieli debili?


@Ysior: no widzisz, a co dzieci winne? Mówisz, że masz dom jed. też mam, i dzieci przez te wsiowe piesełki boją się same wyjść z domu. Przejść po wsi też żadna przyjemność, przy każdej siatce
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 sporadycznie to fakt. Sylwester dzień pracujący. Akurat mam wolne. Człowiek chce kapkę dłużej pospać już odchodząc od kwestii zwierząt.

@kuncfot bezpańskie psy, albo te co biegają wolno to jest problem to fakt niezaprzeczalny. Ale powiedz mi co jeden dzień strzelania pomoże? Da ci satysfakcję że ze kundle jeden dzień się boją? Przy okazji krzywdzisz normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
@Ysior: Mysle ze mirkowi nie chodzilo o bezpanskie psy tylko psy na podworkach wlascicieli.
Nawet jak jest za plotem to dzieciaka wystraszy drac morde na caly regulator-i dzieciak nie wie czy czasem nie ma dziury w plocie

Wiec jak pisalem-sprawa prosta-nie panujesz nad psem nie masz prawa go posiadac. To by moglo rozwiazac sprawe.

NIe masz pojecia ile razy ja se chcialem dluzej pospac (albo wczesniej sie polozyc) ale sasiedzi maja
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@gorzki99 z tym prawem do posiadania akurat racja. Niestety psy jak to psy lubią sobie poszczekać w nocy. Ale tutaj należy odróżnić takie poszczekiwanie "do księżyca" od rzucania się na płot jak kogoś zobaczą. Wydaje mi się że to kwestia ułożenia psa.
Tak czy siak co daje strzelanie w sylwestra od 10 rano oprócz wkurzania sąsiada?
Tak jak mówię, argument o tym że wkurzają was agresywne psy jest totalnie bez sensu, bo
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że to kwestia ułożenia psa.


@Ysior: To nie jest wydawanie sie-to fakt

Tak czy siak co daje strzelanie w sylwestra od 10 rano oprócz wkurzania sąsiada?


Mnie nie pytaj bo ja od 30 lat nie kupuje petard.

Tak jak mówię, argument o tym że wkurzają was agresywne psy jest totalnie bez sensu, bo takie strzelanie zupełnie problemu nie rozwiązuje, za to przysparza problemów Bogu ducha winnym ludziom.


mnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99
Wydaje mi się że w tej kwestii obaj się ze sobą w 100% zgadzamy. Tyle że odeszliśmy od tematu

Mnie nie pytaj bo ja od 30 lat nie kupuje petard

To było głównym motywem dyskusji. Wydawało mi się że broniłeś tezy że trzeba strzelać i że to git.
  • Odpowiedz
Wydawało mi się że broniłeś tezy że trzeba strzelać i że to git.


@Ysior: Nie, nie bronilem tezy ze "trzeba strzelac"

Bardziej mi chodzilo o to ze jak mirek zauwazyl wiekszosc tych co placza "lo bo moj piesek sie boi w sylwestra" (jeden dzien) ma wywalone jajo na to ze ten piesek drze morde i przeszkadza innym przez 364 dni.
Do tego sie odnosilem
  • Odpowiedz
  • 0
@Ysior Jeżeli decydujesz się na posiadanie psa i mieszkanie w bloku powinieneś pomyśleć o konsekwencjach. Weź wolne i wyjedź gdzieś gdzie nie ma ludzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lastad jak już wyżej pisałem, mieszkam w domu jednorodzinnym. A problem dotyczy sąsiada który nie ogarnia że petardy od 10 rano to raczej nic przyjemnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ysior Nie zmienia to faktu , że możesz wyjechać tego dnia. Ciszy nocnej nie ma o 10 ponadto tego dnia można używać fajerwerków. Nie miło ale tego dnia sąsiad może strzelać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lastad stary o czym ty mówisz? Gdzie wyjechać? Mam siedzieć w środku lasu z psem w aucie bo sąsiad musi sobie strzelić co jakiś czas petardą?
  • Odpowiedz