Wpis z mikrobloga

Regres w podciąganiu mam. Wszystko inne do przodu powoli, ale 2 miesiące temu podciągałem się te 8 razy, potem był progres do 14, a teraz czuję się jakby ktoś mi dołożył ciężar 10 kg i nie mogę zrobić 8. Robię po 7 serii dwa razy w tygodniu. Wpadło też trochę masy przez ten czas, ale wątpie aby to był aż taki duży powód, tłuszczu mało jest dosyć. Z kolei z masą mięśniową też jakaś siła powinna przyjść, a ta wrócą mi szybko bo kiedyś sporo ćwiczyłem.

Progres w innych ćwiczeniach normalny.

Sen, dieta, odpoczynek takie jak za czasów kiedy miewałem super progresy.
#silownia #kalistenika #mikrokoksy
#silownia
  • 10
  • Odpowiedz
@3k1m: odkąd robię podciąganie na każdym treningu (co najmniej 4 razy w tyg.) to i liczba powtórzeń w serii i ciężar przy pasku poszły spooro do góry. Pierwsza rzecz którą robię na treningu to 50 pullupów.
  • Odpowiedz
@PrawyKuba:
Kiedyś też tak miałem, że robiłem ciężki trening podciągnięć co drugi dzien jak wariat i doszedłem do 20 pull upów i paru muscle upów, a teraz masakra.
  • Odpowiedz
@3k1m: Zamiast podciagac sie na ilosc powtorzen, dowies sobie 5-10kg i podciagaj sie z ciezarem. Ja podciagalem sie z wlasna masa ciala 4x ledwo, zaczalem podciagac sie codziennie po 10 serii z +10kg x1 powtorzenie i co trening dodawalem kilogramy, jak doszedlem do 20kg obciazenia i nie mialem juz ciezaru to progresowalem w powtorzeniach z obciazeniem, po miesiacu takiego treningu bylem w stanie podciagnac sie 7x z +10kg. Meczenie repow na
  • Odpowiedz
@imixiu:
Tak zrobię, ale nie wiem gdzie dorwac teraz obciążenie. Spróbuje chociaż 5 kg załatwić na początek.

@zaq-zaq-9081:
Kurde nie mam wagi, ale nawet jeśli zrobiłem 5 kg to chyba powinienem chociaż stać w miejscu z powtorzeniami..
  • Odpowiedz
@3k1m: zrobiłęś wczesniej max 10 powt. dodałeś ekstra 5kg masy. przez swieta nie trenowałeś itp i wyszło jak wyszło. Co do ektra ciężaru to mozesz wykorzystać linkę, pasek od spodni i kurde reklamówkę, do której wrzucisz torby z mąką, albo białko z sfd bo tylko do tego sie nadaje
  • Odpowiedz
@zaq-zaq-9081:
Białko z sfd po tylu latach dalej takie złe? XD jednak te 5 kg masy powinno też działać jako bodziec, ale dziwi mnie ten regres w podciaganiu, bo w dipach nie mam i nawet z gumą 15 kg ćwiczę, żeby się bardziej docisnąć
  • Odpowiedz