Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema siema szukam telefonu dla rodziców i sam nie wiem co mogę im doradzić ze względu na specyficzne wymagania. Szukają czegoś do 1500-1800 ale jest to oczywiście maksymalna kwota jaką chcą wydać, oczywiście im mniej tym lepiej. Wymagania jakie mają to dobry aparat i żeby nie zamulał. Dodatkowym i sporo utrudniającym priorytetem jest marka. Rodzice za bardzo nie chcą żadnych oppo itp. może udałoby się namówić na Xiaomi i to nie wiadomo. Z tego co patrzyłem to zostaje Samsung a51, a41 i może jak gdzieś będzie mega promocja to Huawei p30. Ktoś coś może doradzić co warto obejrzeć?
#telefony #samsung #xiaomi #huawei #kupnotelefonu
  • 13
@miecz_przeznaczenia: bardzo dobry, zdjęcia fenomenalne, nadal wsparcie Google, wszystko działa płynie, długi czas na baterii działa, fenomenalny ekran. Jedyne minusy jakie mi przychodzą do głowy po przejściu z p20 to wielkość - niby fajnie mieć duży ekran ale to jednak też większy i mniej poręczny tel. Drugi minus to zakrzywiany na krawędzie ekran. Jest to mój pierwszy, tel z zakrzywionym ekranem i szczerze nie widzę zalet tego rozwiązania. Zniekształcony obraz przy