Wpis z mikrobloga

jak ktoś #!$%@?ł na AQT WATER (warunek - i sprzedał papier ze stratą) to na bankierze jest jakaś kobitka która zbiera ludzi do pozwu zbiorowego przeciwko Babińskiej, żeby wpisać się z roszczeniem do KW nieruchomości - zakładu produkcyjnego firmy, całą zabawę ma wspierać jakoś sama spółka. z fartem
#gielda #aqt
  • 12
@Kuklak: jak wykupią działkę od Babińskiej (z hajsu z emisji) to perspektywy są dobre, ale to nie będzie takie proste
@futrzakos: wklejałem ostatnio esej z bankiera, nie ma co pisać tego co już napisane, bo faktycznie doktorat można już z AQT strzelić
@futrzakos @Kuklak ja generalnie jestem w miarę na bieżąco z sentymentu ;) wiem, że jest nowy zarząd, kojarzę akcję na WZA, teraz trochę odpuściłem, patrzyłem ostatnio ESPI na wyrywki, ale co z samym biznesem, było super i co, nic?
@emes83 Staroń w październiku mówił na YT, że kontrahenci z bodajże UK nawet chcieli im zapłacić z góry za zbiorniki. Biznes ogolnie nie najgorzej się kręci, choć z mojej wody nie skorzystali za bardzo. Trochę akcjonariat za.bardzo się podpalił.
@emes83: @Kuklak: @affairz: @futrzakos: jaką swietlaną przyszłość xD jeżeli ktoś to brał bo myślał, że oni zawojują świat beczkami na wodę to jedno wielkie XD Przecież oni nawet normalnej strony www nie mieli tylko profil na facebooku który prowadził ktoś kto chyba kończył podstawówkę wieczorowo bo taka była składnia ich wpisów xD plus jakieś sklejki w paintcie.
To było to samo co na crypto 3 lata temu. Hurr
C.....a - @emes83: @Kuklak: @affairz: @futrzakos: jaką swietlaną przyszłość xD jeżeli...

źródło: comment_160934081248UYga87hrnmEl0fHnjVZP.jpg

Pobierz
@Czachaaa: chyba nie jesteś za bardzo w temacie, co? bo spółka wyglądała legitnie (nie do takich wzrostów, ale legitnie), nawet Gerschmann ją mega propsował robiąc analizę fundamentalną (zgugluj sobie kto to) i ciężko było przewidzieć że Voytek jest chorym #!$%@? i odwali inbę jakiej na NC dawno nie było