Wpis z mikrobloga

@kodijak: jak moja ciotka wybierala kolory, drzwi i meble to bolały ją oczy i powiedziała ze chce szary, gosc jej pokazal a ona mowi dobra i elo i do domu xd jest zle ale nie ja za to placilem wiec co mi tam :p
@InterferonAlfa_STG: no wlasnie planuje, ale to za rok. Na razie chce tylko rozjasnic przez pomalowanie na jakis siwy moze or so. Pozniej obnize sobie sufit do 2.85 albo 2.80 i zrobie jakies kozackie oswietlenie, wymienie podlogi i drzwi i powinno byc gites wtedy. Ale sama zmiana koloru sporo da imho
@LukasCzubak nie mogę dobrze uchwycic na zdjeciu. Koncepcja jest taka ze te kwadraty robisz jasne jak masz ciemne ściany i odwrotnie jak na rysunku. Szary się nie gryzie zbytnio z innymi kolorami wiec masz szerokie pole do popisu. Sztuczka ta rozjaśna lub sciemnia pokój i wizualnie zmienia jego wielkosc.

Pod spodem masz wariacje na temat kwadratow ktore kiedyś robilem na chacie i to tez fajnie wyglada. Po bokach kwadratow mozna w ich
erebeuzet - @LukasCzubak nie mogę dobrze uchwycic na zdjeciu. Koncepcja jest taka ze ...

źródło: comment_1609410942AVqS9jXiPVXtGJFh5hAhrf.jpg

Pobierz