Wpis z mikrobloga

Life Is Strange, A Way Out jak masz z kim pograć. No i oczywiscie legendarne San Andreas (). Nie trzeba robic na 100%.
@vladek będę pił wódeczkę wśród Mirków i mirabelek, ale jakby kto pytał to platynuje monopoly, aktualnie trofke 'cierpliwy z Shaolin' wytrzymaj z piciem do 19. Trzynajcie kciuki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@iwunio: potwierdzam, zostało mi to + królowa walkirii, sporo roboty jest. Ale zawsze @Elnath możesz na niskim poziomie trudności ogarnąć, bo plat nie jest difficulty specific ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż wtedy 0 satysfakcji
@RoundStic: ja je przeszedłem na hardzie, problem w tym, że mam 60% trofek, a mój zapis gry wygląda tak, że gra włącza się w momencie jak umieram. Nic z tym sie chyba nie da zrobic, więc musiałbym od nowa grać.
Najlepsze jaja i tak mam w retchet and clank gdzie miałem 98% trofeów i zostało mi ulepszyc dwie bronie, a kliknąłem przypadkiem nowa gra i gra się nadpisała. A nie mam
@Elnath: Dzięki! W tym tygodniu musi wpaść, chociaż królowa walkirii na hardzie to będzie naprawdę wyzwanie, przy niektórych już padem rzucalem. Polecam mimo wszystko od nowa zagrać bo przy 60% to jeszcze sporo do wbicia, a wyjątkowo przyjemnie się robiło side questy, próby w Muspelheim czy nawet skrzynie i kruki