Wpis z mikrobloga

@Sok_Mandarynkowy: Ja w ogóle proponuję na miejscu lewicowców stwierdzić że: cały świat jest Lewicowy, całe komórki są lewicowe, tkanki są lewicowe, organy są lewicowe, Kościół jest lewicowy, Drogi są lewicowe, Samochody są lewicowe, Okna są lewicowe, Praca jest lewicowa, Woda jest Lewicowa, niech piszą artykuły w których piszą że w ogóle wszystko jest lewicowe a prawicowe nic nigdy nie było xD
Niech poczują się i wmawiają sobie że są wyżej od
  • Odpowiedz
@Jelony: Gender Studies to bezużyteczny kierunek studiów, który jest pseudonaukowy i nie daje żadnych realnych możliwości zatrudnienia, szkoda na to pieniędzy, bo jest na państwowym UW.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: wow, myślałem do tej pory że masz maks. 16 lat bo niemal każdy twój wpis na to wskazuje XD

No to panie studencie, skoro państwowa uczelnia to pewnie przynajmniej jeden profesor odwoływał się do roli studiów wyższych i zapewne potwierdziłby moje słowa. Chyba że to jakaś kucowata polibuda? XD

  • Odpowiedz
nie studiuje się danego tematu by dostać zawód ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ghandi92: ci sami ludzie potem płaczą, że robią po makach czy w ogóle nie ma pracy i przychodzą im do głowy różne odklejone pomysły i stają się socjaluchami, bo życie jednak kosztuje, a oni pieniążków tak za bardzo nie mają, bo i z czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz