Wpis z mikrobloga

- Bądź Piotrem Czają, scenarzystą dwóch filmów. Filmy te to "Kac Wawa" oraz "Na układy nie ma rady", oba zmiażdżone przez krytykę i publiczność.
- Miej na filmwebie ocenę 8.2, depcząc po nogach Kubrickowi (8.21) i wyprzedzając np. Nolana (8.18).
- narzekaj z miliona multi... pardon - miej setki fanów narzekających, że jakiś "hejter" psuje ci na filmwebie ranking

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pobierz T.....s - - Bądź Piotrem Czają, scenarzystą dwóch filmów. Filmy te to "Kac Wawa" oraz...
źródło: comment_1609269093yLqYeN5Zp4T5dALnrxGk4D.jpg
  • 3
@TheBedThatEats
a co ta za imba na Filmwebie z jego udziałem. Wpisy które mają ponad 2000 łapek w górę.
Niby krytycy go nienawidzą.
Pamiętam kiedyś w tv jego konfrontację z Tomaszem Raczkiem, gdzie Raczek stwierdził że takie filmy jak Kac Wawa to nowotwór polskiej kinematografi.
Kac Wawa faktycznie gniot i oceny użytkowników i krytyków są zbliżone. Dziwi mnie że jego drugi film "Na układy nie ma rady" ma ocenę użytkownik na poziomie
@rybazryzem85: "na układy" było (może nadal jest?) w całości na dailymotion w wielkich bólach ale obejrzałem... Tam nie tylko scenariusz jest do bani :/. Wszystko - reżyseria, realizacja, kamera, gra aktorska (może za wyjątkiem głównego bohatera i jednego ze schwarz charakterów)... Osobiście, poza wspomnianym przez @Cosipi Mietkiem polecam też recenzję Ichaboda o dużo mówiącym tytule "najgorszy polski film" (σ ͜ʖσ)
T.....s - @rybazryzem85: "na układy" było (może nadal jest?) w całości na dailymotion...