Wpis z mikrobloga

Kto nigdy nie skakał z wersalki na podłogę z telemarkiem niech nie nazywa się fanem skoków narciarskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) a już w ogóle beka z gimbusów jeśli tu tacy są, którzy byli za mali, żeby pamiętać karierę Adama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#skoki
  • 41
  • Odpowiedz
@Keirrra:

Ja za czasów małyszomanii z chłopakami na osiedlu poglebilismy taka skarpę i sobie skakaliśmy z niej... Na parking wyłożony kostką. Najmądrzejsze to nie było, no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Keirrra: Jako dzieciak miałem zbudowaną skocznie z lego razem z kilkoma skoczkami zrobionymi prowizorycznie i przeprowadzalem na niej konkurs równoległy do tego w telewizji, zapisywałem wyniki, miałem własną klasyfikację generalną, wyznaczone miejsca na dywanie, gdzie jest ile metrów itd
  • Odpowiedz
@Keirrra Ja wyciągałam drabinę. Siadałam u góry jak na belce a potem był skok razem z Panem Adamem. I darcie #!$%@? w języku krasnali, jak jakiś Schmitt czy Hannawald skakali dalej...
  • Odpowiedz
@Keirrra: bałem się skakać, ale jak mieliśmy wracać do domu to skoczyłem sobie na skoczni takiej mniejszej na wsi (rozjazd był na miedzach) w trakcie lotu odpieło mi nartę i dostałem w głowę, na szczęście nabiłem sobie tylko guza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Keirrra: miałem narty ale bez butów, nie przeszkadzało mi to w próbowaniu swoich sił w podskoku narciarskim (podskok bo skokiem tego nie nazwę xd)
  • Odpowiedz