Wpis z mikrobloga

@krzywy_kanister dlatego kurczowo się trzymam multimedii jak cycka ;) mam stałe IP i #!$%@? jaja, dopłacam 10ziko ale mam święty spokój. Chociaż i tak mi coraz mniej potrzebne ostatnio

BTW zobacz ile adresów kisi Amazon ;) a nasi wspaniali #!$%@? warci polscy ISP też kiszą od #!$%@? adresów
@korni007: Mozesz miec tymczasowo, zobaczymy co bedzie dalej. Kisza roznice insytucje czy to uczelnie, czy wojsko, stare duze firmy, zeby bylo smieszniej im ktos wiecej wprowadza Ipv6, zmniejsza sie popyt na Ipv4 czyli ma to wplyw na wstrzymanie podwyzki cen. Amazon przynajmniej oferuje uslugi, dla wiekszosci prywatnych uzytkownikow internetu ich publiczny adres ipv4 moglby nie istniec, i tak korzystaja z gmaila, skype, wysylajac tresci przez posrednika. Z pewnego punktu widzenia to
@krzywy_kanister cgnat i tak jest na potężna skale w Polsce i puchnie z dnia na dzien, imo dobre posunięcie, ale jak dla mnie to każdy ISP powinien oferować stały IP na życzenie za dodatkową opłatę a nie "niedasie" jak np inea czy Orange.