Wpis z mikrobloga

TEGO SIĘ KURŁA NIESPODZIEWAŁWEM

Nigdy za bardzo nie lubiłem grać w gry #rpg pokroju diablo. Widziałem jak grali znajomi - ot takie #!$%@? i przeszukiwanie lokacji. Dałem szansę #divinityoriginalsin2 no musi być coś w tym, że ma przytłaczające opinie na steam.

JAKA TA GRA JEST GENIALNA XD
Jeszcze obejrzałem recenzję roja i stwierdzam, że jest jeszcze bardziej genialna.
Odpaliłem nawet nie wiedziałem, że tak szybko czas #!$%@?
No cóż polecam i idę grać dalej XD

#gry
Damianowski - TEGO SIĘ KURŁA NIESPODZIEWAŁWEM

Nigdy za bardzo nie lubiłem grać w g...

źródło: comment_1609238317vLVIS8Cd4qUKjRuIZxqV0b.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 17
@Damianowski no gra jest kozacka, gram z ziomkiem na padach, wpada do mnie, odpalamy divinity, zamawiamy pitce i pijemy Piwsko, czas leci szybko i zabawa też przednia. Polecam
  • Odpowiedz
@Damianowski: Ja tez zaczalem wczoraj na ps4 - troche ciezko ogarnac to klikanie bo na klawiaturze pewnie milion razy latwiej ale kurla - jest potencjal! Dopiero wlecialem na wyspe po rozwaleniu statku ale wkrecilem sie strasznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damianowski Mam na liście do ogrania, też jestem bardzo ciekawy tej gry. Nie lepiej było zacząć od jedynki? To nie jest jakoś fabularnie powiązane?

@Bloobson: tego nie wiem, trzeba zapytać ekspertów od tej serii :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Damianowski: @Bloobson: akcja dwójki dzieje się kilkaset lat po wydarzeniach z jedynki. Sam w jedynkę nie grałem ale z tego co czytałem to powiązań między 1 i 2 dużo nie ma więc śmiało można zaczynać grę od 2 części.
  • Odpowiedz
Genialna gierka. Tylko jest skomplikowana i ma mnóstwo mechanik( jak np łączenie elementów pogodowych, czarów i środowiska). Jak nie rozkminisz dobrego składu drużyny to może się okazać że byle grupka przeciwników składa cię jak domek z kart. 3 razy zaczynałem grę od początku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski:
Wspaniała gra! Jeszcze gdyby miała nieco ciekawszą fabułę to byłaby arcydziełem. Liczę że Larian w Baldurs Gate 3 połączy właśnie dobra mechanikę rozgrywki DOS z wciągająca historia i bohaterami i powstanie coś 10/10.
  • Odpowiedz