Wpis z mikrobloga

Leżę sobie w łóżeczku, w ciemności, bez pośpiechu przeglądam wykop i tak sobie myślę, że kurcze fajnie jest mieć wolne czasem, jak normalny człowiek. Wkrótce będzie kawka i może też wypiję ją w łóżku, bo czemu by nie? Pójdę na zakupy, upiekę coś pysznego (jakąś tartę z pora koleżanka robiła jakiś czas temu i była palce lizać, więc chyba czas na nią), posprzątam, wstawię prania ze trzy, bo lubię zapach Lenora, poczytam książkę, chociaż jeszcze nie wiem którą, za dużo zaczętych, obejrzę film, pewnie jakiś romantiko dla odcięcia, pomaluję farbkami i zrobię sobie full body spa. A, no i jeszcze na spacer chciałabym iść, jak się uda z pogodą. Chociaż zmoknąć to nie taka straszna sprawa przecież :). A najlepsze jest to, że nigdzie i z niczym nie muszę się spieszyć. Służbowy telefon wyłączony (co prawda to mnie odrobinę stresuje, ale postaram się o mocne wyparcie xd), i choćby nie wiem co się działo, mnie dzisiaj nie ma, bo Odpoczywam. Przez duże O.
Ni to #chwalesie ni to #gownowpis

Po prostu miłego #dziendobry ()

I jakaś #muzyka z rana by się przypadała co by dobrze przygrala gdy się będzie pląsać do kuchni po napój bogów!
b.....k - Leżę sobie w łóżeczku, w ciemności, bez pośpiechu przeglądam wykop i tak so...
  • 6
@sebq92: nie no, dzisiaj mam wolne, więc plany na dzisiaj :) wcale to wszystko tak dużo czasu nie zajmie jak Ci się może wydawać. A może zajmie? W sumie nie mam presji, mogę to zrealizować w calutki dzień do późnego wieczora i kurna też będzie git :D
@blond_lok: oby się udało :) Ja zawsze planuje za dużo a potem jestem w szoku że tak szybko czas minął. Szczególnie jak powiem sobie że nie muszę się spieszyć bo mam wolne :)
@sebq92: dzięki! Znam to, ale ja zawsze cisnę siebie żeby zrobić wszystko, przynajmniej w te normalne dni xd a nawet jeśli tak się stanie jak piszesz, to nie ma biedy, bo ma być przyjemnie, ma być cudownie leniwie i lekko :) same przyjemności dzisiaj! Miłego dnia Mirku! :)