Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Wtorek, 29 grudnia 2020. Imieniny: Teofilii, Godzisława, Cezarego. Słońce podniesie się dziś o 08:08. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 11:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:28. Ciemna noc zapadnie o 16:59, ale gwiazd można wypatrywać od 16:12.

Dziś ja ratuje sytuację zwana wtorkiem :))

https://youtu.be/FTQbiNvZqaY

#codziennaafrica

@algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @keisezrG @smutny_kojot @TullamoreD @TomTailor100 @wyinwidualizowany @wynalazek_one @Wejszlo @shitty_support @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @omi-omi @LubieCzokoPauki @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sikorka2017 Bohaterko nasza, dej przytasa ()

@Dioddy @omi-omi Wszystkiego najlepsiejszego kochani!

Cześć Ptysie!
Właśnie robimy z niebieskim listę zakupów i trzeba będzie pojechać na giga uzupełnianie zapasów. Podczas izolacji wymietliśmy chyba wszystko co było w domu, łącznie z przetworami. Oprócz tego poszło duże zamówienie z apteki, no bo wiadomo, ratowaliśmy się przeciwbólowo czym tylko się dało. Jak dobrze, że można teraz przez internet takie rzeczy
  • Odpowiedz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry ja stalem sobie rano sensacie xx wieku obejrzalem i herbate wypilem @omi-omi wesolych swjot dla ciebie i tak dalej no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana
@Wejszlo:
Dobry wieczór wszystkim. Po świętach jest w miarę git, chociaż prezenty w tym roku kiepskie. Tak, czy inaczej, wczorajszy dzień już bardzo intensywny, mimo wolnego w pracy - weszło ostatnie w tym roku Krwiodawstwo, weszła Ikea i trzeba będzie zawiesić kolejne półki (ale nie dziś, coś zrobiłem plecōm i mam ogromny problem stać prosto i skręcać plecy), ogarnąłem kilka pierdół. Obejrzałem dzisiejszą robotę, ale nie uchroniło mnie to przed błędem i zsunięciem się ze skarpy. Brakowało mi jakiś 100 metrów do zakończenia roboty, ale nasyp był tak luźny, że manewry spowodowały ucieczkę gruntu spod gąsienicy (żeby było gorzej, na przeciwnej spadła gąsienica), a ja stojąc na krawędzi zrobiłem błąd, bo zjechałem z tejże, zamiast próbować cwaniakować. A pod skarpą woda na 60 cm (serio, wlałem ją sobie do butów i kabiny, gdy przejeżdżałem). Przy wyjeździe skończyło się paliwo, wlewanie paliwa nic nie dało - rura utworzyła syfon, a pompka nie dała rady zaciągnąć, bo nie było czego. No i utkwiłem w takim miejscu, że dojechać tam można jedynie inną koparką (plus hds u mechanika, żeby było ciekawiej). Pociesza mnie to, że woda nie weszła do baku ani do filtra powietrza, aku też suchy (ale już np sprzęgło i połowa bloku silnika pod wodą, wtryski w powietrzu jeszcze), ale sam nie wyjadę, narobiłem tylko na sam koniec roku problemów, eh.
No i spadła mi 2x gąsienica dziś w robocie, więc miało
  • Odpowiedz