Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Wtorek, 29 grudnia 2020. Imieniny: Teofilii, Godzisława, Cezarego. Słońce podniesie się dziś o 08:08. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 11:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:28. Ciemna noc zapadnie o 16:59, ale gwiazd można wypatrywać od 16:12.

Dziś ja ratuje sytuację zwana wtorkiem :))

https://youtu.be/FTQbiNvZqaY

#codziennaafrica

@algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @keisezrG @smutny_kojot @TullamoreD @TomTailor100 @wyinwidualizowany @wynalazek_one @Wejszlo @shitty_support @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @omi-omi @LubieCzokoPauki @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica
  • 25
  • Odpowiedz
@Sikorka2017 brawo Ty. Paczałem i szukałem rano wpisu i taka pustka ogarnęła człowieka. Miałem ochotę zawyć "Gdzie jest wpis!? Gdzie jest wpis!?" Dziękujemy Sikorko. O taki wykop zupełnie nic nie robiłem.

Wszystkim życzę udanego dzionka, pysznej kawusi i uśmiechu na twarzy. Rok już się kończy, zaraz nowy i człowiek się zastanawia co przyniesie, jakie zmiany. Tyle pytań bez odpowiedzi. Trzymajcie się! ʕʔ

  • Odpowiedz
Dzień dobry, miłego dnia. Bot znowu nie zadziałał ale to pewnie nie wina Micke tylko zajebistego api wykopu. @Dioddy: wszystkiego najlepszego! (lekko spóźnione ale ciągle ważne)
@omi-omi: wszystkiego najlepszego dzisiaj!
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii:
Siemaneczko. Już się martwiłem, że Toto nie będzie. :C Sikorka bohaterko! Kwiatek dla ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od rana męczę się z pisanie CV i przypominam
p.....m - @micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazekone @Dioddy @Pjotsz...

źródło: comment_16092306222Vs1nleV06Ma0cHLPJ0cvW.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 14
Dzień dobry, dzięki za uratowanie codziennego wpisu.

@omi-omi Najlepszości wszelakiej!!

Dziś niestety smutny powrót do rzeczywistości, trzeba zrobić sprawozdania które są do podania do końca roku, trzymajcie się ciepło i miłego dnia!

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
  • Odpowiedz
Dzień dobry,
ja spałam więc tradycyjnie ominęła mnie tragedia jaka tu się działa. Budzę się wchodzę na wykop, powiadomienia są, a no są ( ͡° ͜ʖ ͡°) i elegancko. Byłam na spacerze po osiedlu no i zasapałam się trochę xD Małymi kroczkami lecę z tematem.

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @
  • Odpowiedz
@omi-omi: Wszystkiego najlepszego! :D Widziałam śmieciarkę pod blokiem, powiedziałam że zły rejon ja się nigdzie nie wybieram i wysłałam ją na Łazarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz